Nožnicový stan 3x3 zelený SQ LITE

 
Akcia Tip Zväčšiť
 • 1 z 4
 

Nožnicový stan LITE postavíte už za pár minút. Rýchloskladací stan je perfektný na firemné prezentačné akcie, ako predajný stánok, poslúži tiež ako prístrešok na rodinné oslavy, rybársky prístrešok, ako stan na svadbu, svadobný obrad alebo na iné spoločenské či súkromné akcie. Táto nová verzia ponúka až o 80% viac materiálu na streche a jej bočných lemoch, ktoré sú vyrobené z pevnejšieho materiálu OXFORD 820D. A aby toho nebolo málo, stan sme spevnili dodatočnou vrstvou PVC materiálu.

Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte €14 (–18 %)
Jednotková cena €65,90 / 1 ks
Cena od €54,92 bez DPH
od €65,90
Kategória Standard quality
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Kód tovaru 4394/NO Obsah: Nožnicový stan bez doplnkov Skladom
Môžeme doručiť do: 11.8.2020
€79,90 €65,90
€54,92 bez DPH
   
Kód tovaru 4394/NO2 Obsah: Nožnicový stan + kotviaca sada Skladom
Môžeme doručiť do: 11.8.2020
€70
€58,33 bez DPH
   
Kód tovaru 4394/NO3 Obsah: Nožnicový stan + kotviaca sada + prenosná taška Momentálne nedostupné €80
€66,67 bez DPH
Kód tovaru 4394/NO4 Obsah: Nožnicový stan + kotviaca sada + prenosná taška + záťažové vaky na piesok 4ks Momentálne nedostupné €110
€91,67 bez DPH
 

Perfektný nožnicový stan EXPRESS, s ktorým rozkladanie nebolo nikdy ľahšie! Táto nová verzia ponúka až o 80% viac materiálu najmä na streche a jej bočných lemov. Tie sú vyrobené z pevnejšieho materiálu OXFORD 820D! A aby to nebolo málo, k stanu je dodatočná vrstva PVC materiálu.

Materiál

Tento perfektný stan ponúka aj 3x vyššiu odolnosť proti poškodeniu výrobnou technikou. Strecha je ukončená bielou vložkou, ktorá ochráni Váš stánok proti poškodeniu aj premočeniu popod stan. Takže zaručujeme 100% vode odolnosť. Lem má šírku cca 33cm, to znamená, že ak ste spoločnosť, ktorá pod týmto stanom bude propagovaná nie je problém si umiestniť logo alebo reklamu práve na toto výrazné miesto.

Medzi rámom a plachtou sa nachádzajú kontaktné body so špeciálnymi sponkami, ktoré chránia ako konštrukciu tak aj materiál. Inštalácia dodatočných bočných stien je jednoduchá, pretože na spodnom okraji strechy sa nachádza široký suchý zips.

Použité zipsy a suchý zips sú priemyselnej kvality, rovnako ako zvary, ktoré sú strojovo zvárané. Bočné steny sú spojené po celej dĺžke, takže stan zaisťuje väčšiu tesnosť, odolnosť  a najmä estetický vzhľad!

oxford_green

 

expres_economy_konstrukcja

Konštrukcia

Konštrukcia je vyrobená z kvalitnej ocele, prášková farba je v elegantnej
čiernej a striebornej farbe.Tento dizajn dopĺňa štvorcový profil s priemerom 30mm! 
Montáž a demontáž stanu je naozaj jednoduchá a bezpečná vďaka modernému zabezpečovaciemu systému,ktorý je spravený presne na tento typ stanov. Výhodou tejto konštrukcie sú aj nožičky s otvormi vhodné na ukotvenie stanu kotviacou sadou,
záťažovými vakmi.

Výška boku cca od 200cm do 230 cm.
Celková výška od 290cm do 320 cm.

 

                                                                           ekspres_eco_3x3_konstrukcja_render

 Balenie obsahuje

 • Oceľová konštrukcia stanu
 • Strecha
 • Návod na použitie

 

 

 Stan je perfektnou ochranou práve pre rôzne podujatia ako sú záhradné oslavy a svadby, spoločenské akcie, kluby, narodeniny alebo iné akcie. Je univerzálny, preto ho môžete použiť aj ako propagáciu na rôznych veľtrhoch, obchodných akciách alebo vo výstavnej hale. Jeho luxusný a elegantný vzhľad priťahuje pozornosť a veľa návštevníkov!

   

expres12

 

               Rozmery stanu

 

 • Konštrukcia 3x3m   9,00 m²

 

 • výška strán cca 2,0 m

 

 • výška hrebeňa cca 3,0 m

 

 

 

 

 

 

  Záruka na produkt je 24 mesiacov. No opotrebovanie charakteristické pre daný materiál alebo použitie sa nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokiaľ z povahy predanej veci vyplýva, že jej životnosť je kratšia než záručná doba a keď pri obvyklom užívaní takej veci dôjde k jej celkovému opotrebovaniu ešte pred uplynutím záručnej doby.

Strecha je spotrebný materiál. Môže sa opotrebovať aj skôr ako za 24 mesiacov, obzvlášť v prípade, že je strecha dlhú dobu vystavená slnečnému žiareniu.

UPOZORNENIE: V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné stan zložiť a uskladniť. Stan nesmie byť vystavený silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. Pri vetre s rýchlosťou 1 až 10 km/h použite upevňovacie kolíky. Pri vetre s rýchlosťou od 10 do 30 km/h použite zaťaženia. Pri vetre s rýchlosťou nad 30 km/h stan nepoužívajte. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame stan zložiť a opätovne ho používať až po zlepšení počasia. Stan neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Stan a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.  

 

Podobný produkt

 • 53 3 upr Kód: 53
  Nožnicový stan 3x3 biely SQ
  Skladom Záruka: 2 roky

  Nožnicový stan v rozmere 3x3 m. Rýchloskladací stan postavíte už za jednu minútu. Je výborný na prezentačné akcie, ako predajný stánok, stan poslúži tiež ako prístrešok na rodinné oslavy, rybársky prístrešok, ako stan na svadbu, svadobný obrad alebo na iné spoločenské či súkromné akcie.

  Pôvodne: €128,70

  €87,42 bez DPH €104,90
 • 51 6 upr Kód: 51
  Nožnicový stan 3x3 zelený SQ
  Skladom Záruka: 2 roky

  Nožnicový stan v rozmere 3x3 m. Rýchloskladací stan postavíte už za jednu minútu. Je výborný na prezentačné akcie, ako predajný stánok, stan poslúži tiež ako prístrešok na rodinné oslavy, rybársky prístrešok, ako stan na svadbu, svadobný obrad alebo na iné spoločenské či súkromné akcie.

  Pôvodne: €128,70

  €87,42 bez DPH €104,90
 • 826 3 upr Akcia Kód: 826/NOZ
  Nožnicový stan 3x6 biely SQ
  Skladom

  Nožnicový stan v rozmere 3x6 m. Rýchloskladací stan postavíte už za pár minút. Je výborný na prezentačné akcie, ako predajný stánok, stan poslúži tiež ako prístrešok na rodinné oslavy, rybársky prístrešok, ako stan na svadbu, svadobný obrad alebo na iné spoločenské či súkromné akcie.

  Pôvodne: €201,50
  Ušetríte: až €37,20 (–18 %)

  od €136,92 bez DPH od €164,30
 • 121 1 upr Akcia Kód: 121
  Nožnicový stan 2,5x2,5 biely SQ
  Momentálne nedostupné Záruka: 2 roky

  Nožnicový stan v rozmere 2,5 x 2,5 m. Rýchloskladací stan postavíte už za jednu minútu. Je výborný na prezentačné akcie, ako predajný stánok, stan poslúži tiež ako prístrešok na rodinné oslavy, rybársky prístrešok, ako stan na svadbu, svadobný obrad alebo na iné spoločenské či súkromné akcie.

  Pôvodne: €115,70
  Ušetríte: €21,36 (–18 %)

  €78,62 bez DPH €94,34

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.