🏷️ Black Friday ⚫ Najväčší výpredaj tohto roka je tu! Využite zľavy až do -60% na vybraný tovar. ❗Pozor - len do vypredania zásob!

Misioo

Misioo je čerstvá nemecká firma, ktorá zastupuje rodinnú firmu založenú v roku 2016. Robiť radosť deťom je ich našou najväčšou vášňou. Ich mottom je ponúkať produkty najvyššej kvality, ktoré zaručia skvelú a bezpečnú zábavu pre tých najmenších.

Spoločnosť Misioo funguje od roku 2016 a jej značka je celosvetovo uznávaná. Spoločnosť Misioo v súčasnosti zamestnáva viac ako 100 ľudí vrátane špičkových špecialistov v oblasti dizajnu a výrobných technológií. Každý rok zaznamenáva nárast predaja minimálne o 50 %, čo potvrdzuje spokojnosť aj našich zákazníkov.

Jednou z hlavných charakteristických vlastností značky Misioo je jej kreatívny a moderný dizajn. Ich produkty, ako napríklad lopty na hranie, suché bazény a iné, sú navrhnuté s ohľadom na detský svet a zároveň sú vizuálne príťažlivé pre rodičov. Farby, tvary a vzory sú starostlivo vybrané, aby stimulovali detskú fantáziu a zároveň zapadali do moderných interiérov.

12
59 11259

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom