Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Krycie plachty - Celty

Krycia (zakrývacia) plachta, alebo celta je výborný pomocník, ktorý vám pomôže uchovať všetky predmety v suchu a v bezpečí pred nepriaznivým počasím. Pomocou našich krycích plachiet môžete ochrániť napríklad auto, tovar, bazén, rozpracovanú stavbu, pieskovisko, záhradný nábytok, alebo čokoľvek iné pred dažďom, snehom alebo aj slnkom a nepredvídateľným počasím.  Naše krycie plachty (zakrývacie plachty) a celty majú rôzne gramáže, aby ste si mohli ľahko vybrať vhodnú plachtu podľa svojich preferencií. Navyše, zakrývacie plachty máme skladom, takže dodanie je skutočne rýchle.

Vlastnosti

  • Krycie plachty sú vybavené praktickými okami po celom obvode. 
  • Naše krycie plachty majú skvelé ochranné vlastnosti proti dažďu, slnku i vetru. 
  • Každá krycia plachta má potrebné oká na pevné uchytenie, kamkoľvek si budete priať. 
  • Plachty ponúkame v niekoľkých rozmeroch, poskytnú Vám tak variabilné možnosti prykritia čohokoľvek.

 

45 G/M2 MODRÁ  

Nepremokavé krycie plachty s gramážou 45g/m2 sú vyrobené z polypropelénu. Krycie plachty sú vybavené hliníkovými otvormi, ktoré sú od seba vzdialené 1m a slúžia na uchytenie a lepšie upevnenie krycej plachty/celty.

75 G/M2 MODRÁ

Nepremokavé krycie plachty s gramážou 75g/m2 sú vyrobené z polypropelénu. Krycie plachty sú vybavené hliníkovými otvormi, ktoré sú od seba vzdialené 1m a slúžia na uchytenie a lepšie upevnenie krycej plachty/celty.

130 G/M2 ZELENO - STRIEBORNÁ

Nepremokavé krycie plachty s gramážou 130g/m2 sú vyrobené z polypropelénu. Krycie plachty sú vybavené hliníkovými otvormi, ktoré sú od seba vzdialené 1m a slúžia na uchytenie a lepšie upevnenie krycej plachty/celty.

130 G/M2 STRIEBORNO - ZELENÁ

Nepremokavé krycie plachty s gramážou 130g/m2 sú vyrobené z polypropelénu. Krycie plachty sú vybavené hliníkovými otvormi, ktoré sú od seba vzdialené 1m a slúžia na uchytenie a lepšie upevnenie krycej plachty/celty.

200 G/M2 STRIEBORNÁ

Nepremokavé krycie plachty s gramážou 200g/m2 sú vyrobené z polypropelénu. Krycie plachty sú vybavené hliníkovými otvormi, ktoré sú od seba vzdialené 1m a slúžia na uchytenie a lepšie upevnenie krycej plachty/celty.

210 G/M2 STRIEBORNO-HNEDÁ

Nepremokavé krycie plachty s gramážou 210g/m2 sú vyrobené z polypropelénu. Krycie plachty sú vybavené hliníkovými otvormi, ktoré sú od seba vzdialené 1m a slúžia na uchytenie a lepšie upevnenie krycej plachty/celty.

260 G/M2 STRIEBORNO-ČIERNA

Nepremokavé krycie plachty s gramážou 260g/m2 sú vyrobené z polypropelénu. Krycie plachty sú vybavené hliníkovými otvormi, ktoré sú od seba vzdialené 1m a slúžia na uchytenie a lepšie upevnenie krycej plachty/celty.

260 G/M2 STRIEBORNÁ

Nepremokavé krycie plachty s gramážou 260g/m2 sú vyrobené z polypropelénu. Krycie plachty sú vybavené hliníkovými otvormi, ktoré sú od seba vzdialené 1m a slúžia na uchytenie a lepšie upevnenie krycej plachty/celty.

Výhody

  • Jednou z najväčších výhod krycích plachiet a celt je ochrana pred slnečným žiarením. Krycie plachty a celty poskytujú príjemný tieňový priestor, v ktorom sa môžete ochladiť a oddýchnuť. Taktiež vám umožnia využiť vonkajší priestor aj v prípade miernych dažďových sprch alebo letných búrok, keď by ste inak museli zatvoriť terasu alebo záhradu.
  • Okrem ochrany pred slnkom poskytujú krycie plachty a celty aj ochranu pred dažďom, vetrom a inými nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Sú vyrobené z vodeodolných a odolných materiálov, ktoré zabraňujú prenikaniu vody a chránia váš vonkajší nábytok, grily, rastliny a ďalšie veci pred poškodením.
  • Ďalšou výhodou krycích plachiet a celt je ich jednoduchá inštalácia a použitie. Krycie plachty sú vybavené okami, ktoré vám umožnia ich ľahké a rýchle namontovanie a odmontovanie. 

Príslušenstvo ku krycím plachtám

No aby krycia plachta mala maximálnu účinnosť a životnosť, je dôležité mať správne príslušenstvo ku krycím plachtám. V tejto kategórií vám ponúkame rôzne druhy príslušenstva, ktoré môžete použiť spolu s krycími plachtami, aby ste zabezpečili lepšiu ochranu pre vaše veci.

Jedným z najdôležitejších príslušenstiev ku krycím plachtám sú upevňovacie systémy. Tieto systémy vám umožňujú krycie plachty pevne pripevniť k objektu, čo zabraňuje nežiadúcemu odstraňovaniu, alebo odfúknutiu plachty vetrom. Existuje niekoľko typov upevňovacích systémov, ako sú karabínky, háky, sťahovacie a elastické laná. Vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a typu krytej plachty.

 

Najpredávanejšie

0
369 10369
Značky
Dĺžka krycej plachty
Gramáž krycej plachty
Šírka krycej plachty

Stránka 1 z 7 - 131 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 7 - 131 položiek celkom