Zľavy až -40% na široký sortiment produktov v našom letnom výpredaji. ☀️ Neváhajte a nakupujte výhodne!

Príslušenstvo k stanom

Vďaka doplnkom k záhradným stanom vytvoríte z klasického stanu priestor s novými možnosťami! 

Gumovým pavúkom môžete uchytiť čokoľvek - plachtu o nohy stanu či iný diel, ktorý práve potrebujete mať uchytený a bokom.

Moskytiéra proti hmyzu zabezpečí, že sa vám do stanu nedostanú neželaní nepríjemní návštevníci - hmyz, ako napríklad komáre, osy či sršne a vy si tak užijete vašu párty bez problémov a otravných situácií. 

Altánkové závažia podporia stabilitu celej konštrukcie, stačí ich iba naplniť pieskom a pripevniť k nohám konštrukcie stanu. Stan tak budete môcť používať aj v náročných podmienkach nepriaznivého počasia. 

Na záver sezóny si stan môžete poskladať a odložiť do praktickej odkladacej tašky na kolieskach. Bude tak pripravený na novú sezónu, bez nutnosti čistenia, vystierania plachty a hľadania jednotlivých dielov po celej garáži či sklade. 

Na našom e-shope si môžete stan poskladať aj sami, stačí ak si zakúpite jednotlivé diely samostatne. Na úvod potrebujete kvalitnú a pevnú konštrukciu, ktorá bezpečne udrží bočné steny a strechu stanu. Na spojenie dvoch konštrukcií - stanov dokopy použite univerzálnu skrutku. Pre bezpečné ukotvenie stanovej konštrukcie do zeme nezabudnite použiť stanové kolíky a lano, ktoré udržia stan na zemi aj pri silnejšom náraze vetra. A teraz to najlepšie! Vyberte si stanovú strechu podľa želaných rozmerov a farby, napríklad v krásnej červenej. Bočné steny sú samozrejme nutnosťou, našťastie aj tie pre vás máme v ponuke v rôznych farebných variantoch a veľkostiach. A teraz už len stačí naplánovať tú najlepšiu záhradnú párty pod slnkom! Teda, pod stanom.

Prečítajte si viac o výbere správneho stanu práve tu 

 

Najpredávanejšie

1
99 1199
Značky

Stránka 1 z 2 - 40 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 40 položiek celkom