Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup.

Nožnicový stan 3x4,5 m biely All-in-One

 
 • 1 z 5
 

Nožnicový stan 3x4,5m biela farba, s profilom nohy 3x3cm,0,7mm hrúbka nohy. V balení nájdete všetko, čo na stavbu stanu potrebujete: prepravný obal a taška, kotviaca sada pre upevnenie do zeme.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Jednotková cena €199 / 1 ks
Cena €165,83 bez DPH
€199
Kód tovaru 99/25
Kategória All in One
Záruka 2 roky
 

Biely nožnicový stan 3x4,5m ALL IN ONE je dokonalým spoločníkom pre vaše vonkajšie aktivity. Jeho štruktúra pozostáva z pevnej a stabilnej konštrukcie s profilom 3x3 cm, ktorá zabezpečuje spoľahlivú podporu. S hrúbkou 0,7 mm je táto konštrukcia dostatočne stabilná. 

Špecifiká rady ALL IN ONE

Nožnicový stan rad ALL IN ONE je rozšírenou verziou radu Standard quality.  Stan ALL IN ONE obsahuje konštrukciu, 3 steny, strechu a navyše nájdete v balení aj prenosný obal, upevňovacie kolíky a upevňovacie laná. Rada ALL IN ONE rovnako ako Standard quality má strechu stanu so suchým zipsom po celej dĺžke

Má rovnaký profil nohy 3x3 cm a hrúbku nohy 0,7 mm, čo zaručuje spoľahlivú pevnosť.

Ako poskladať nožnicový stan?

   

Tento stan poskytuje bezpečný a pohodlný priestor pre vás a vašich priateľov. Môžete si vytvoriť útulný úkryt pred slnkom, vetrom alebo jemným letným dažďom, a to vďaka jeho streche a 3 stenám, ktoré vás ochránia.

Nožnicový stan All-in-One je ideálnym riešením pre všetky druhy trhov, osláv alebo podujatí organizovaných pod holým nebom alebo v inom voľnom priestranstve

Nožnicový stan je vynikajúcim doplnkom pre všetkých, ktorí milujú kemping, výlety do prírody a outdoorové aktivit

Je výborný na prezentačné akcie, ako predajný stánok, stan poslúži tiež ako prístrešok na rodinné oslavy, rybársky prístrešok, ako stan na svadbu, svadobný obrad alebo na iné spoločenské či súkromné akcie. Môžete ho tiež využiť ako stan na motocross. 

Nožnicové stany výborne slúžia ako ochrana proti slnečnému žiareniu alebo nepriaznivému počasiu

Ďalšou výhodou nožnicového stanu je jeho kompaktnosť a ľahkosť. Vďaka svojej skladacej konštrukcii je nožnicový stan ľahko prenositeľný a skladovateľný. Po zložení sa zmestí do kompaktného obalu, čo uľahčuje jeho prepravu

Kombinujú funkčnú eleganciu a spoľahlivú kvalitu

Moderný vzhľad nožnicového stanu dodáva lemovaný biely prúžok, ktorý je na streche nožnicového stanu.

Čo obsahuje balenie nožnicového stanu?

 • 1x konštrukcia 3x4,5m SQ
 • 1x strecha 3x4,5m
 • 1x stena s dĺžkou 4,5m a výškou 2m
 • 2x stena s dĺžkou 3m a výškou 2m
 • 1x prenosný obal
 • 4x upevňovací kolík
 • 4x upevňovacie lano 3m

 

Rada All in One je konštručne rovnaká ako Standard Quality a Standard Quality Simple no okrem strechy, 3 stien a obalu na stan, tento rad obsahuje aj praktické doplnky. V balení nájdete prepravnú tašku, ktorá uľahčuje prenos a skladovanie stanu, 4 kusy kolíkov pre lepšie ukotvenie stanu a lano. Tieto doplnky vám poskytujú ešte väčšiu flexibilitu a pohodlie pri používaní stanu.

Z akého materiálu je nožnicový stan? 

 • Vonkajšia strana strechy – polyester 820D (300 g/m2) z vnútra potiahnutý gumou (silné vystužené vlákno odolné proti pretrhnutiu)
 • Vnútorná strana strechy a stien - impregnovaný nilon PVC
 • Vonkajšia strana stien - impregnovaný materiál (brezent) 420D (270 g/m2) z vnútra potiahnutý gumou (silné vystužené vlákno odolné proti pretrhnutiu)

 

Je konštrukcia nožnicového stanu dostatočne silná?

 • Oceľová konštrukcia vyrobená z kvalitnej pozinkovanej ocele s práškovým nástrekom
 • Profil nohy je: 3x3 cm s hrúbkou 0,7mm
 • Môžete si nastaviť až 4 stupne a regulovať si tak výšku nožnicového stanu 
 • Vďaka inovatívnemu nožnicovému mechanizmu postavíte aj zložíte konštrukciu za pár minút. Navyše skrutkované spoje zabezpečujú pevnosť a trvácnosť
 • Nožnicový stan má nohy ukončené tzv. pätkou, ktorá lepšie drží na rôznych povrchoch (či už máte stan na betóne, na tráve či inom povrchu)

 

Aké sú rozmery nožnicového stanu?

 • Dĺžka: 4,5 m
 • Šírka: 3 m
 • Výška strán: 2 m
 • Výška v najvyššom bode ( v strede stanu): 3 m

 

Nožnicový stan 3x4,5m biely All in One je navyše ľahko prenosný a jednoduchý na postavenie. Jeho nožnicová konštrukcia vám umožní rýchlo a ľahko ho premiestniť alebo uložiť. Ideálny je pre kempovanie, motocrossové preteky, pikniky, výlety a rôzne ďalšie aktivity na čerstvom vzduchu.

UPOZORNENIE: V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné stan zložiť a uskladniť. Stan nesmie byť vystavený silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. Pri vetre s rýchlosťou 1 až 10 km/h použite upevňovacie kolíky. Pri vetre s rýchlosťou od 10 do 30 km/h použite zaťaženia. Pri vetre s rýchlosťou nad 30 km/h stan nepoužívajte. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame stan zložiť a opätovne ho používať až po zlepšení počasia. Stan neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Stan a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.  

Strecha je spotrebný materiál. Môže sa opotrebovať aj skôr ako za 24 mesiacov, obzvlášť v prípade, že je strecha dlhú dobu vystavená slnečnému žiareniu. To môže ovplyvniť pôvodnú farbu materiálu. 

 

Hmotnosť 30 kg
Edícia Stanu (?) Standard quality
Farba stánku Biela
Rozmer nožnicového stánku 3 x 4,5 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: