Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

5 produktov, ktoré uľahčia život všetkým mamičkám

Kupovanie detskej výbavičky je náročná vec, ktorá potrápi každú budúcu alebo čerstvú mamičku. Nie je sa prečo čudovať. Internet je zaplavený rôznymi vychytávkami a radami, ktoré vám majú pomôcť pri starostlivosti o vaše bábätko. Avšak aj tu platí známe pravidlo: menej je niekedy viac. V dnešnej Bestent poradni vám predstavíme našich TOP 5 produktov, ktoré uľahčia život všetkým mamičkám. 

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(10)

 

1. Hniezdočko / kokon

Hniezdočko je vec, ktorú využijete denne. Všetci rodičia nám dajú za pravdu, že spánok novorodencov je veľmi dôležitý, a preto je naša snaha o pohodlie vášho bábätka na prvom mieste. Hniezdočko alebo inak kokon sa postará o pokojný spánok vášho bábätka, nech ste kdekoľvek. 

deka_pre_babetka(3)

Využijete ho ako prenosnú postieľku:

- na cestách, dovolenke, 

- na návštevách, 

- počas prechádzky v kočíku, 

- ale aj u vás doma na gauči. 

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(14)

Vaše dieťatko bude v mäkučkom hniezdočku spokojné a spolu s ním aj vy.

 

Tip:

Ak ste s bábätkom na dovolenke alebo niekde mimo domova, určite oceníte aj detské cestovné postieľky, ktoré sú veľmi praktické a skladné. 

 

2. Ochranný mantinel do postieľky

Tento produkt, rovnako ako hniezdočko, sa postará o kvalitný spánok a bezpečie vášho malého pokladu. Bábätko sa vďaka mantinelu bude v postieľke cítiť oveľa príjemnejšie, ako v otvorenom priestore, čo zaistí lepšie zaspávanie. Mantinel môžete využiť aj ako ohrádku na hranie mimo postieľky či kolísky.

ochranny_mantinel_do_postielky(4) ochranny_mantinel_do_postielky(5)

 

3. Hracia deka

Podložky na hranie sú výborné interaktívne pomôcky. Sú nápomocné pri fyzickom a motorickom rozvoji dieťatka - zlepšujú koordináciu jeho pohybov. 

Hravé prevedenie a žiarivé farby stimulujú zrak bábätiek a podporujú ich fantáziu.

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(18)

Hracia deka - to sú dlhé hodiny zábavy a zároveň dostatočné pohodlie. 

Súčasťou hracích podložiek sú pripevnené hračky a hrkálky, ktoré sa dieťatko snaží zachytiť. Týmto pohybom sa už od mala posilňujú svaly chrbta, ramien a krku bábätka. 

6_max_8   4_max_9

 

4. Vibračná kolíska/kresielko

Čo viac si môže starostlivá mamička priať, než šťastné a spokojné dieťa? Hojdacia vibračná kolíska váš malý poklad upokojí, uspí a rozmazná, zatiaľ čo vy sa môžete venovať vareniu, upratovaniu alebo si na jednu vzácnu chvíľu oddýchnuť. Je náročné upokojiť plačúce dieťa, keď máte doslova plné ruky práce. Tento šikovný pomocník to vyrieši za vás. Presvedčte sa sami.

Screenshot_1hojdacie_vibracne_kreslo_pre_deti-sive(6)600x300

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(22) produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(21)

 

5. Chodítko / pavúk

Vďaka chodítku sa bude váš malý poklad pohybovať po byte či dome spolu s vami. Chodák mu uľahčí jeho nesmelé prvé krôčiky a vďaka nemu sa zakrátko odváži vykročiť samostatne. Pavúk je skvelý pomocník pre vaše bábätko, ktoré sa práve učí chodiť. 

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(24) produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(23)

Ak by vaše dieťa omrzelo chodenie, chodítko využijete ako kresielko so stolíkom a hračkami, ktoré ho vždy zabavia. Tohto multifunkčného pomocníka si obľúbia všetky mamičky aj ich deti.

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(20)

To, čo je pre vás a vaše dieťa najlepšie samozrejme najlepšie spoznáte na materskej dovolenke. Ak ešte len očakávate príchod nového člena do vašej rodiny alebo už ste čerstvá mamička, s výberom vám radi poradíme.

produkty_ktore_ulahcia_zivot_vsetkym_mamickam(17)