Pestujte teraz lacnejšie, objednajte si záhradný fóliovník a získavate dopravu ZADARMO 🌱 Vyberte si z najlepšej ponuky záhradných fóliovníkov a príslušenstva na Bestente s doručením do 24 hodín. 👌 Akcia platí do 30.4.2024

Ako si vytvoriť záhradu na balkóne

Záhrada na balkóne 5 tipov ako ju vytvoriť

Túžite po vlastnej záhrade, ale bývate v byte a disponujete malým priestorom? Nevadí aj záhrada na balkóne má svoje čaro. Čarovnú záhradu a svoj malý kúsok raja len a len pre seba si spolu s nami vykúzlite aj v malom priestore. 

Leto je v plnom prúde a letné posedenie na balkóne je lákavé. Aby ste si vytvorili svoj malý kúsok raja, postačí Vám zopár kúskov a tieto tipy Vám v tom pomôžu:

Súkromie nadovšetko

Nemáte súkromie na balkóne? Vytvorte si ho spolu s nami. Balkónová zástena poskytuje elegantné zátišie a ochranu pred vetrom, slnkom a pred zvedavými pohľadmi susedov. Vďaka tomuto krytiu zmeníte svoj balkón veľmi rýchlo na útulné miesto, kde môžete raňajkovať v pyžame a opaľovať sa v plavkách.  

balkon

Solárne svetlá

Solárna lampa dodá Vašej záhrade nádych romantiky, útulnosti a súkromia. Solárne svetlá sa cez deň nabíjajú a po zotmení automaticky zasvietia, bez pripojenia k elektrickej sieti. 

zahrada

Balkónový fóliovník

Kvety, bylinky a rastliny prinesú na Váš balkón závan prírody, pestrosti a farebnosti. Splňte si svoj sen a zaobstarajte si balkónový fóliovník na pestovanie byliniek, kvetov, paradajok.. Balkónový fóliovník Vám pomôže vytvoriť si vlastnú voňavú balkónovú stenu. 

10797

Vytvorte si pohodlie

Oddychujte na balkóne štýlovo a pohodlne. Záhradné hojdacie kreslá si nemusíte užívať len na dovolenke, ale môžete si ho dopriať aj vo vašej záhrade na balkóne. 

Záhradné hojdacie kreslo je ideálne v miestnostiach, kde nie je dostatok miesta na umiestnenie hojdacej siete. Je to skvelý doplnok, ktorý je perfektný na trávenie voľného času a relax.  

hojdacie kreslo

Milujete grilovačky ale nemáte záhradu?

Nezúfajte na trhu sú aj grily, ktoré nezaberajú veľa miesta a letná párty môže začať. Malé prenosné grily sú štýlové a pomôžu Vám pripraviť chutné jedlo. Prenosný gril navyše využijete aj v prírode, pri stanovaní a kempovaní, kde nie je prístup elektrickej energie. 

prenosny gril