Zľavy až -40% na široký sortiment produktov v našom letnom výpredaji. ☀️ Neváhajte a nakupujte výhodne!

Ako si vybrať stan/najlepšie pomôcky na kemping

Hurá za dobrodružstvom

Kempovanie, stanovanie je zážitok na ktorý nikdy nezabudnete. Ideálna príležitosť ako stráviť čas s rodinou a priateľmi a zažiť kopec dobrodružstva. Pozorovať hviezdy, opekať, chytať ryby, okúpať sa v jazere to všetko a ešte omnoho viac zažijete práve pri kempovaní.

kempovanie

Bojíte sa že nebudete cítiť komfortne a hľadáte komfort pri kempovaní? Komfortné kempovanie je pre všetkých ktorí majú radi svoj komfort a my Vám poradíme aké kempingové doplnky sú tie najlepšie.

Turistický stan

Ako si vybrať ten správny stan?

Ten správny stan je základom príjemného pobytu v prírode. Hľadáte turistický alebo rodinný stan?

Pri výbere stanu je najdôležitejšie vedieť

  • Pre koľko ľudí stan potrebujete
  • Koľko batožiny budete mať
  • Kam sa so stanom chystáte ? Či do kempu alebo voľnej prírody

 

kempovanie1

Pri výbere stanu sledujte

  • Váhu a zloženie stanu. Uprednostnite nízku váhu a jednoduché zloženie
  • Ak máte radi komfort pri stanovaní vyberte si stan s viacerými vstupmi a organizérmi
  • Pri výbere stanu je dôležitá aj farba. V tmavom stane sa lepšie spí a svetlý stan sa toľko neprehrieva
  • Sledujte vodný stĺpec vodeodolnosť stanu
  • Pozor aj na výšku stanu, budete v stane iba ležať a prespávať?- postačí Vám nízky stan cca. 110 cm, alebo si chcete aj posedieť? Zvoľte vyššie stany.

Nafukovací matrac pre komfortné spanie

Pre niektorých dobrodruhov je spanie v stane nepohodlné. Chcete si užiť komfortný spánok aj pri kempovaní? Zaobstarajte si nafukovací matrac pre dobrý a kvalitný spánok. Nafukovacie matrace sú ideálne pre jednu, alebo dve osoby. Sú potiahnuté nepremokavými látkami, ktoré sú príjemné na dotyk a vy sa budete cítiť ako doma.

                kempovanie2 nafukovačka

Kempingová súprava/stolička

Kempingový nábytok je perfektné riešenie pre pohodlné stolovanie a oddych aj počas kempovania. Ak sa zdržíte na jednom mieste dlhšie tak Vám kempingový nábytok nesmie chýbať. Skladacie sety, ktoré sa dajú zložiť do kufríka sú vhodné pre viacero osôb.  Sú skladné a prenosné a bez problémov sa vojdú do auta.

                 kempovanie3 kempingova sada

Turistický prenosný gril

Pri kempovaní sa musíte pripraviť aj na to, že Vás prepadne vlčí hlad. Buďte pripravený a pribaľte si so sebou aj turistický prenosný varič, na ktorom vykúzlite hotovú hostinu. Turistický gril Vám umožní vychutnať si teplé grilované jedlá kedykoľvek a kdekoľvek. Prenosný turistický gril je veľmi praktický a ľahký.

kempovanie4

Najobľúbenejší turistický gril je s funkciou sporák a gril v jednomPrenosný gril a sporák v jednom vám spríjemní každú cestu a z ťažkej práce v teréne urobí príjemný zážitok.