Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Detská drevená hojdačka: Zaručená zábava pre vaše ratolesti

Hojdanie je zábavná aktivita pre všetky deti už od útleho veku. Kúpou kvalitné hojdačky potešíte vaše ratolesti na dlhé roky a zároveň podporíte ich motoriku, stabilitu a rovnováhu. Detská drevená hojdačka vám pripomenie aj vlastné detstvo a radosť z prvého pocitu beztiaže a rýchlosti. Pri správnej údržbe vám vydrží aj niekoľko rokov, poteší viac súrodencov alebo ich kamarátov. 

Miesto si nájde v izbe aj na záhrade

V záhrade má vaše dieťa možnosť hrať sa na čerstvom vzduchu, ale čo robiť, keď je vonku zlé počasie alebo nemáte záhradu? Nezúfajte. Detská drevená hojdačka sa dá zavesiť aj do interiéru, čím oživíte detskú izbu jedinečným kusom nábytku. Vychutnať si poriadnu zábavu na hojdačke nebude problém kdekoľvek a za každého počasia.

Detská drevená hojdačka Blue Star

 

Na veku nezáleží alebo áno?

Vek dieťaťa je hlavné kritérium pri výbere vhodnej hojdačky. Bezpečnosť je na prvom mieste, a preto je dôležité zvoliť si správne parametre nosnosti na základe veku a váhy dieťaťa. 

drevena-houpacka-vintage-dadaboom-cs-1-1024x1021 

- Deti do 9 mesiacov - hojdačka pre bábätko - upokojí, uspí a môže tiež rozveseliť. Musí byť ale bezpečná a vybavená zvýšeným operadlom a hrazdou s bezpečnostnou poistkou. Hojdačka by mala byť dostatočne mäkká, vystlaná vankúšikmi, aby sa vaše dieťatko cítilo pohodlne. 

Deti od 1 do 3 rokov - maximálna nosnosť bežnej detskej hojdačky je do 50 kg. Zvyčajne to postačuje aj pre oveľa staršie deti, ale v tom prípade odporúčame skontrolovať rozmery sedačky.  

Deti od 3 rokov - pre vaše väčšie deti sú vhodné skoro všetky detské a záhradné hojdačky. Ani väčšie deti by ale nemali zostávať pri hojdaní bez dozoru. Preto, aj keď máte pocit, že škôlkári zvládnu hojdanie aj bez dospelákov, nespúšťajte ich z očí. Skvelé a zároveň bezpečné hojdačky sú, u nás veľmi populárne, bocianie hniezda. Majú vyššiu nosnosť a pri ich používaní sa zabaví celá rodina. 

 

9WBUwOO1VRc_s460xn

Ak hľadáte hojdačky, ktoré majú iné využitie alebo materiál, pozrite sa na našu ponuku detských a záhradných hojdačiek, kde určite nájdete to pravé pre celú rodinu. Ak si s výberom hojdačky neviete poradiť, kontaktujte nás a my vám pomôžeme zorientovať sa v našej ponuke.