Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Detské nafukovacie bazény: Povinná výbava každej záhrady na horúce letné dni

Zastihol vás už dovolenkový ošiaľ a vy rozmýšľate, ako budú vaše deti tráviť horúce letné dni? K letu nepochybne patrí zábava a voda. Ak máte záhradu alebo chatu, kam vyrážate na letné prázdniny, zaobstarajte si nafukovací bazén, ktorým vyčaríte úsmev na tvári vašich detičiek. Už nemusíte cestovať na kúpaliská, plážovú atmosféru si vytvoríte aj doma a leto si už nebudete bez nafukovacieho bazéna vedieť predstaviť. Detské nafukovacie bazény, ktoré u nás nájdete, potešia princezné, odvážnych princov aj tých najmenších, ktorí sa čľapkania vo vode nevedia nabažiť.

bazeny 

Bazény aj pre tých najmenších

Bábätká potrebujú v lete takisto ochladiť. Nafukovacie bazény s menšími rozmermi sú tou správnou voľbou. Vďaka kompaktným rozmerom ich viete rozložiť aj na väčšom balkóne, terase alebo malej záhradke. Pre najmenšie detičky odporúčame bazény s menším objemom a plytkým dnom.  

Detský bazén Monster INTEX 6

 

Bazén nemusí byť len jednoduchý

Obľúbené detské bazény Intex sú presne to, čo deti očakávajú od skutočnej zábavy. Navyše sú vyrobené z kvalitného a zdraviu neškodného materiálu PVC, čo ocení každý starostlivý rodič. Detské bazény sú rozmerovo menšie ako veľké rodinné bazény, preto si nemusíte lámať hlavu s priestorom na ich rozloženie.

Detský bazén Monster INTEX 2

Bazény Intex sú : 

- farebné a živé - všetky deti milujú, keď svet hýri farbami 

 - so zaujímavými motívmi, ktoré podporia fantáziu vašich ratolestí. A zahrajú sa napríklad na nedobytnú hradnú pevnosť.

- s rôznymi prvkami, ktoré využijú na skákanie, šmýkanie a iné aktivity. 

 

Detský bazén Paradise INTEX 3


Rodinné bazény

Spoločný čas strávený s deťmi je nenahraditeľný. Osvieženie pre deti aj pre rodičov poskytnú bazény, ktoré sú rozmerovo väčšie. Väčšinou sú v tvare obdĺžnika alebo okrúhle. Na ich rozloženie potrebujete väčší priestor. Bazény s väčším objemom sú vhodné pre deti od 6 rokov. Vyberte si nafukovacie bazény pre svojich milovaných a majte krásne leto.