Pestujte teraz lacnejšie, objednajte si záhradný fóliovník a získavate dopravu ZADARMO 🌱 Vyberte si z najlepšej ponuky záhradných fóliovníkov a príslušenstva na Bestente s doručením do 24 hodín. 👌 Akcia platí do 30.4.2024

Plachtové garáže: Objavte ich skrytý potenciál.

Určite ste už o nich počuli. Hlavne vtedy, keď ste zháňali rýchly a lacný spôsob na ochranu auta, zazimovanie motorky alebo uskladnenie rôzneho tovaru. Plachtové garáže však v sebe skrývajú množstvo ďalších výhod a širokú škálu využitia. Zahoďte všetky predsudky o nekvalitnej garáži či prístrešku a objavte s nami ich skrytý potenciál. 

prenosny_pristresok_garaz

VYUŽITIE PLACHTOVEJ GARÁŽE

Plachtové garážezaujímavou alternatívou klasických murovaných stavieb, ktoré môžete rovnako používať po celý rok - v lete aj v zime. Poskytnú vám nielen provizórne riešenie na garážovanie vášho auta, ale aj mnoho iných možností, ako sa dá plachtová garáž využiť:

- Univerzálny prístrešok - plachtový prístrešok plní svoju funkciu rovnako dobre ako ten murovaný alebo drevený. Je veľmi obľúbeným riešením pre farmárov a chovateľov, ako dočasný pasienkový prístrešok pre dobytok alebo na uskladnenie sena či poľnohospodárskej techniky a strojov.

plachtova_garaz-kolna plachtova_garaz_4 plachtova_garaz_11

plachtova_garaz_10

- Fóliovník - plachtovú garáž využijete aj ako fóliovník na pestovanie uhoriek, paradajok a papriky. Vďaka viacvrstvovému polyetylénu (PE) s UV filtrom sa nemusíte obávať, že sa vám úroda pod prístreškom zničí.

- Sklad, kôlňa, šopa - v záhradkách alebo na chatách, kde sa zdržujete počas roka zriedkavo, je plachtová garáž vhodným riešením a využijete ju ako sklad na drevo a kôlňu na lopaty, motyky či iné náradie.

plachtova_garaz_13 plachtova_garaz_12

VÝHODY PLACHTOVEJ GARÁŽE

Široká škála využitia nie je jediný bonus, ktorý plachtové garáže ponúkajú. Majú tiež množstvo výhod, ktoré drevené alebo plechové prístrešky nemajú. 

prenosna_garaz_3 prenosna_garaz_2 plachtova_garaz_3

Výhody:

- stabilná a pevná konštrukcia

- 100 % nepremokavý vrchný materiál

- odolné voči nepriazni počasia - auto, motorka, stroje či iný materiál ostane pod plachtou vždy suchý a v bezpečí aj pred silným dažďom, vetrom a snehom. 

- jednoduchá manipulácia - mobilita - najväčšou výhodou plachtových garáži je práve ľahká manipulácia a premiestňovanie, kde to potrebujete. Murované stavby túto možnosť nemajú.

- výborný pomer cena/kvalita - jednoduchý spôsob, ako vyriešiť parkovanie či skladovanie efektívne a čo najmenej nákladným spôsobom. Nemusíte sa obávať, že vám takáto garáž vydrží len jednu sezónu. V našej ponuke nájdete plachtové garáže z najkvalitnejších materiálov.

- rýchla montáž - poskladať a zmontovať takúto garáž zvládnete do hodiny a pol.

- nízke náklady

plachtova_garaz_2

V našej ponuke nájdete kvalitné stánky a stany, ktoré vám takisto poslúžia ako prístrešky so všestranným využitím:

- nožnicové stany

- cateringové stany

- pártystany

- skladové haly

 

Potrebujete pri výbere poradiť? Obráťte sa na našu zákaznícku linku, kde vám vždy radi pomôžeme.

prenosny_pristresok_garaz2