Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Gel laky na nechty

 

Najpredávanejšie

1
6 116
Značky

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom

 • gel lak na nechty Base Kód: 20529
  Gél lak na nechty 5ml Base
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml: Základná báza pre krásne a odolné nechty. Gél na nechty 5ml - základná báza je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty ružový Kód: 20538
  Gél lak na nechty 5ml Baylin
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Baylin jemný ružový, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty ružova Kód: 20544
  Gél lak na nechty 5ml Bibi
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Bibi ružový, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty fialový Kód: 20550
  Gél lak na nechty 5ml Faustyna
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Faustyna fialový, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak ružový s trblietkami Kód: 20541
  Gél lak na nechty 5ml Meggy
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Baylin jemný ružový s trblietkami, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na vlasy ružová Kód: 20547
  Gél lak na nechty 5ml Rafael
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Rafael ružový, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty matt Kód: 20535
  Gél lak na nechty 5ml Top Matt
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Top Matt, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu bez nutnosti umývania disperznej vrstvy po vytvrdnutí. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty shine Kód: 20532
  Gél lak na nechty 5ml Top Shine
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Top Shine, ktorý dodá nechtom dokonalý lesk a ochranu. Gél na nechty 5ml - pre dokonalý lesk a ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty biely Kód: 20574
  Gél lak na nechty 5ml Baby
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Baby biely, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty černý Kód: 20565
  Gél lak na nechty 5ml Black Inez
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Inez čierný, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty bordová Kód: 20553
  Gél lak na nechty 5ml Buena
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Buena tmavo fialový, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty červený Kód: 20568
  Gél lak na nechty 5ml Capri
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Capri červený, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty oranžová Kód: 20556
  Gél lak na nechty 5ml Cynamona
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Cynamona oranžový, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty červený s trblietkami Kód: 20571
  Gél lak na nechty 5ml Chloe
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Chloe červený s trblietkami, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty strieborný s trblietkami Kód: 20580
  Gél lak na nechty 5ml Maja
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Maja strieborný s trblietkami, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty ružovo strieborná Kód: 20583
  Gél lak na nechty 5ml Marta
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Marta ružovo strieborný, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty strieborný Kód: 20577
  Gél lak na nechty 5ml Mika
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Mika strieborný, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty modrý Kód: 20562
  Gél lak na nechty 5ml Nikol
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Nikol modrý, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel la na nechty svetlo modrý Kód: 20586
  Gél lak na nechty 5ml Nina
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Nina jemný modrý, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty zeleny Kód: 20559
  Gél lak na nechty 5ml Zuza
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Zuza tmavo zelený, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • Acetón na nechty Akcia Kód: 20592
  Acetón 100ml
  Skladom

  Acetón 100ml na nechty vám ušetrí veľa času a úsilia pri úprave vašich nechtov. Acetón je prípravok vytvorený na odstránenie hybridnej manikúry. Umožní vám rýchlo a bezpečne odstrániť hybridný lak - rozpustí lak a uľahčí jeho odstránenie.

  Pôvodne: €1,90
  Ušetríte: €0,70 (–36 %)

  €1 bez DPH €1,20

Stránka 1 z 1 - 21 položiek celkom