Pestovateľská sezóna sa blíži! 🌱 Vyberte si z najlepšej ponuky záhradných fóliovníkov a príslušenstva na Bestente. 👌

Záhradný altánok 2x2x2m s moskytierkou Green

 
 • 1 z 2
 

Ak hľadáte kvalitný a praktický záhradný altánok, záhradný altánok zelený 2x2x2m s moskytierkou je pre vás tou správnou voľbou. Domáci altánok vhodný na bežné použitie doma v záhrade, pri grilovačke a posedení s rodinou a priateľmi. 

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Jednotková cena €82,90 / 1 ks
Cena €69,08 bez DPH
€82,90
Kód tovaru 19589
Kategória Rozmer 3 x 3m
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Ak hľadáte kvalitný a praktický záhradný altánok, záhradný altánok zelený 2x2x2m je pre vás tou správnou voľbou. Domáci altánok vhodný na bežné použitie doma v záhrade, pri grilovačke a posedení s rodinou a priateľmi. Záhradný altánok ponúka pestré možnosti využitia. Môžete ho využiť na grilovanie, rodinné oslavy, stretávky s priateľmi alebo ako príjemné zázemie pre oddych a relaxáciu. Jeho rozmery 3x3m vám poskytnú dostatok miesta pre vaše aktivity.

Vlastnosti

 • Záhradný altánok je ideálny na organizovanie väčších akcií v záhrade
 • Materiál, ktorým bol altánok pokrytý, je odolný voči dažďu a slnečnému žiareniu
 • Stabilná konštrukcia, ktorá je pripevnená k zemi, zabezpečí bezpečné používanie stanu
 • Steny s moskytiérou presvetlia interiér a ochránia pred hmyzom
 • Vstup do stanu sa otvára na zips
 • Materiál altánku je vyrobený z polyetylénu s gramážou 110g/m2 a je odolný voči dažďu a slnečnému žiareniu
 • Záhradný altánok je teda skvelou voľbou pre tých, ktorí potrebujú rýchlo a jednoducho vytvoriť príjemné zázemie pre svoje aktivity v záhrade.
 • Farba: zelená

  Rozmery

 

Záruka na produkt je 24 mesiacov. No opotrebovanie charakteristické pre daný materiál alebo použitie sa nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokiaľ z povahy predanej veci vyplýva, že jej životnosť je kratšia než záručná doba a keď pri obvyklom užívaní takej veci dôjde k jej celkovému opotrebovaniu ešte pred uplynutím záručnej doby.

Strecha je spotrebný materiál. Môže sa opotrebovať aj skôr ako za 24 mesiacov, obzvlášť v prípade, že je strecha dlhú dobu vystavená slnečnému žiareniu.

UPOZORNENIE: V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné altánok zložiť a uskladniť. Altánok nesmie byť vystavený silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. Pri vetre s rýchlosťou 1 až 10 km/h použite upevňovacie kolíky. Pri vetre s rýchlosťou od 10 do 30 km/h použite zaťaženia. Pri vetre s rýchlosťou nad 30 km/h altánok nepoužívajte. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame altánok zložiť a opätovne ho používať až po zlepšení počasia. Altánok neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Altánok a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.

Podobné produkty

 • zeleny garden1 Kód: 6176
  ZÁHRADNÝ ALTÁNOK 3X3 M 100g/m2 BIELO-ZELENÝ GARDEN
  Skladom Záruka: 2 roky

  Záhradný altánok zelený je vyrobený z nepremokavého polyetylénu. Altánok je ideálnym riešením ak plánujete oslavu, spoločenské podujatie alebo rodinné stretnutie v záhrade.

  €74,08 bez DPH €88,90
 • Záhradný altánok 3x3m BIELY GARDEN 1 Kód: 99/446
  ZÁHRADNÝ ALTÁNOK 3X3 M 100g/m2 BIELY GARDEN
  Skladom Záruka: 2 roky

  Záhradný altánok biely je vyrobený z nepremokavého polyetylénu. Altánok je ideálnym riešením ak plánujete oslavu, spoločenské podujatie alebo rodinné stretnutie v záhrade.

  €74,08 bez DPH €88,90
 • záhradný altánok skladací Kód: 19586
  Záhradný altánok 3x3m skladací White
  Momentálne nedostupné Záruka: 2 roky

  Ak hľadáte kvalitný a praktický záhradný altánok, skladací altánok biely 3x3m je pre vás tou správnou voľbou. Domáci altánok vhodný na bežné použitie doma v záhrade, pri grilovačke a posedení s rodinou a priateľmi. 

  €74,92 bez DPH €89,90
 • zájradný altánok Kód: 20311
  Záhradný altánok 2x2x2m PE biely
  Skladom Záruka: 2 roky

  Záhradný altánok  2x2x2m biely je vyrobený z nepremokavého polyetylénu. Altánok je ideálnym riešením ak plánujete oslavu, spoločenské podujatie alebo rodinné stretnutie v záhrade.

  €74,92 bez DPH €89,90
 • záhradný altánok 10 Kód: 20314
  Záhradný altánok 3x6m PE biely
  Momentálne nedostupné Záruka: 2 roky

  Záhradný altánok 3x6m biely je vyrobený z nepremokavého polyetylénu. Altánok je ideálnym riešením ak plánujete oslavu, spoločenské podujatie alebo rodinné stretnutie v záhrade.

  €87,50 bez DPH €105
Hmotnosť 16 kg
Farba záhradného altánku zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: