Do Vánoc ještě stíháte nakoupit výhodně! 🎄 Využijte náš Vánoční výprodej se slevami do -60%.

Tip na vianočný darček pre každú ženu

Všetci občas potrebujeme pomôcť s nápadmi na vianočný darček. Hlavne ak chceme potešiť ženu, ktorá má špecifické záujmy a túžime ju naozaj potešiť. V tomto vám veľmi radi pomôžeme a poradíme. Či už plánujete obdarovať svoju manželku, priateľku, mamu, sestru alebo inú dámu, spoločne určite niečo vymyslíme. V dnešnej poradni vám ponúkneme zopár tipov na skvelý vianočný darček pre každú ženu

tipy_na_vianocny_darcek(21)

 

Vybrať vhodný darček pre ženu je niekedy ťažké

Určite ste už počuli o tom, že každú ženu poteší šperk, fľaša vína alebo dobrá kniha. Pamätajte ale na to, že každá žena je jedinečná, a preto to, čo sa páči jednej, nemusí nadchnúť inú. Predtým, ako začnete vyberať vianočný darček, skúste chvíľku pozorovať svoju partnerku, manželku či kamarátku. Možno aj takto zistíte, čo by sa im páčilo dostať na Vianoce najviac. 

tipy_na_vianocny_darcek(14)

Výnimočná žena si zaslúži výnimočný darček

U nás na www.bestent.sk berieme ohľad na jedinečnosť každej ženy. Tento rok sme sa vám rozhodli pomôcť pri výbere toho najlepšieho vianočného darčeka, a preto sme darčeky rozdelili na:

- vianočné darčeky pre športovkyňu

- vianočné darčeky pre parádnicu

- vianočné darčeky pre romantickú dušu 

tipy_na_vianocny_darcek(4)

Hľadáte darček pre muža? Inšpirujte sa:

Tipy na vianočný darček, ktorým potešíte každého muža

 

Pre športovkyňu

Lámete si hlavu, čím obdarovať ženu, ktorá dáva prednosť teniskám pred podpätkami? Ak chcete potešiť dámu, ktorá miluje cvičenie, zdravý životný štýl a svoj voľný čas trávi vo fitness centre, vyberte pre ňu darčeky, ktoré potešia každú športovo založenú dámu.

 

tipy_na_vianocny_darcek(8)

Tip:

Chcete vašej blízkej osobe dopriať oddych a relax? Ideálnym darčekom je masážny prístroj, ktorý sa postará uvoľnenie a obnoví krásu tela.

 

Pre parádnicu

Toaletný stolík

Pre dámy, ktoré milujú módu, kozmetiku a všetko, čo je spojené s krásou je nakupovanie jednoduché. Určite nešliapnete vedľa, ak im na Vianoce darujete “miesto”, kde sa môžu rozmaznávať a venovať sa chvíľku iba sebe. Toaletný stolík je jedinečný vianočný darček, ktorým dáte žene najavo, ako veľmi vám na nej záleží. 

toaletny_stolik_4 toaletny_stolik_6 toaletny_stolik_5

 

Brúska a lampa na nechty

Ak sa tento rok chystáte obdarovať dámu, ktorá si potrpí na krásne nechty, potešte ju brúskou a lampou na nechty. V našej ponuke nájdete potrebné príslušenstvo na nechty pre začiatočníkov na domáce použitie, ale aj pre profesionálky.

 

Na domáce použitie: 

lampa_na_nechty                             bruska_na_nechty_ruzova      

 

Pre profesionálne salóny:

ako_si_urobit_gelove_nechty(14) lampa_na_nechty_profesionalna2

bruska_na_nechty_ruzova2

 

 

 

Sada štetcov na make-up

Štetce na make-up ocení každá žena, ktorá sa pravidelne líči. Takýto darček je praktický a jeho elegantné balenie sa postará o dokonalé prekvapenie pod vianočným stromčekom. 


stetce_na_makeup2stetce_na_makeup

Možností, ako potešiť ženu vhodným darčekom je veľa. Preto nepodliehajte stresu a nakúpte darčeky čím skôr.  Veríme, že u nás nájdete vianočné darčeky pre každú ženu.

tipy_na_vianocny_darcek(22)

Tip na záver:

Najlepší vianočný darček nemusí byť drahý. Materiálne veci nás síce potešia, ale zážitky a spoločne strávený čas sú omnoho dôležitejšie. Preto nezabúdajte, že Vianoce sú najmä o láske a blízkosti v rodine či medzi priateľmi. Šťastné a veselé :) 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Tipy na vianočný darček, ktorým potešíte každého muža

Vianočné darčeky pre deti, ktoré ich tak skoro neomrzia

tipy_na_vianocny_darcek(19)