Do Vánoc ještě stíháte nakoupit výhodně! 🎄 Využijte náš Vánoční výprodej se slevami do -60%.

Nízky vianočný stromček do kancelárie: Vianočná nálada a príjemnejšia práca

Tento rok sa podpísal pod mnohé neštandardné situácie. Ak ste na tom ako my, neviete sa dočkať Vianoc, aby ste aspoň na chvíľku mohli myslieť na pozitívne a príjemné veci a zabudli na starosti. Oázu pokoja ale nemusíte mať iba doma. Vianočnú náladu si zaslúži aj vaša firma, predajňa alebo iná prevádzka. Nízky vianočný stromček do kancelárie pomôže vašim zamestnancom lepšie sa naladiť a chodiť do práce s radosťou. Stromček v obchode alebo na prevádzke zase poteší všetkých, ktorí budú prechádzať okolo. Tento rok si predsa zaslúžime o radosť navyše.

vianocny_stromcek_do_kancelarie(4)

 

Ako vybrať vianočný stromček do kancelárie

Podľa toho, koľko priestoru môžete na vianočný stromček v kancelárii využiť, vyberajte v prvom rade podľa veľkosti. Nepodceňujte výšku stropu a v prípade, že chcete stromček položiť na podstavec alebo skrinku, zohľadnite jej celkovú výšku. Ako vybrať vianočný stromček tak, aby bol skutočnou ozdobou a neobmedzoval pri práci či pohybe?

vianocny_stromcek_do_kancelarie(2)

Vianoce za dverami: Ako si vybrať ten správny vianočný stromček

 

Opýtajte sa zamestnancov

Často sa stretávame s tým, že vianočný stromček je pre prevádzku alebo kanceláriu príliš vysoký, široký alebo inak nevhodný. Vtedy je potrebné zameniť ho za menší alebo za vianočný stromček na pníku. Najmä ak prevádzkujete maloobchodnú predajňu alebo odberné miesto, mali by ste zohľadniť množstvo priestoru, ktoré budete potrebovať na prácu (balenie alebo odkladanie balíčkov, pohyb zamestnancov, manipulácia s tovarom). Svoj pracovný priestor najlepšie poznajú vaši zamestnanci, preto sa pri kúpe vianočného stromčeka poraďte aj s nimi.

Vianočný stromček na pníku: Tento štýl si vás získa

vianocny_stromcek_do_kancelarie(18)

U nás si môžete stromčeky filtrovať podľa:

-          Druhu stromčeka (borovica, jedľa, smrek)

-          Typu vianočného stromčeka (klasický, zasnežený, zasnežený s kryštálikmi, na pníku)

-          Výšky a šírky korún vianočného stromčeka

vianocny_stromcek_do_kancelarie(16)

Radi vám poradíme aj s tým, aký vianočný stromček sa najviac hodí do vašej prevádzky. Ak máte radi zasneženú romantiku, vyberte si z našej ponuky zasnežených stromčekov, ktoré majú vetvičky zdobené umelým snehom a kryštálikmi ľadu. Ak máte radšej klasiku, máme pre vás 3D vianočný stromček smrek s realistickými vetvičkami, ktorý si môžete ozdobiť podľa svojich predstáv. 

 Zasnežený umelý vianočný stromček: Trendy na rok 2020

 

Vianoce v práci

Keď nemáte na výber a musíte pracovať aj počas vianočných sviatkov, doprajte si vianočnú náladu v kancelárii aspoň prostredníctvom ozdobeného vianočného stromčeka. Spoločne tak urobíme bodku za týmto zvláštnym rokom a pustíme sa do nových dobrodružstiev, ktoré prinesie ten nový. 

vianocny_stromcek_do_kancelarie(3)

Vianoce 2020 - prečítajte si tiež:

Vianočné osvetlenie: Teplé? Chladné? Viacfarebné? Aký je medzi nimi rozdiel?

Vianočný stromček jedľa: Klasika do každej domácnosti

Tieto fakty o Vianociach nás šokovali!

Čo o vás prezradí váš vianočný stromček?

5 dôvodov, prečo si tento rok kúpiť umelý vianočný stromček