Do Vánoc ještě stíháte nakoupit výhodně! 🎄 Využijte náš Vánoční výprodej se slevami do -60%.

Toto je 6 tipov na vianočný darček pre deti

Vianoce sa blížia a určite už mnohí rozmýšľame čím by sme potešili svoje deti. Veríme, že nájdete inšpiráciu a vyberiete si vianočný darček v pohodlí domova a bez zbytočných predvianočných stresov.

Výtvarné kreatívne sady

Výtvarné a kreatívne sady potešia všetkých malých umelcov a vôbec nezáleží na tom či je to dievča, alebo chlapec.

Výtvarná sada na maľovanie a kreslenie je perfektná pomôcka na kreatívne a umelecké tvorenie. Oddelené priehradky udržiavajú kufrík v poriadku a dieťa si ľahko odnesie súpravu kamkoľvek chce! Vďaka množstvu rôznych pomôcok na kreslenie vytvoria vaše deti kreatívne a originálne diela. So sadou na maľovanie ho nielen podporíte v jeho tvorivosti a fantázií, ale takisto podporíte aj ich pravú hemisféru.

Maľovať a kresliť dokáže každý! Trénujte aj vy svoj mozog, pri kreslení si užijete mnoho zábavy a oddýchnete si si od okolitého sveta.

Detský nábytok

Ak hľadáte praktický a funkčný vianočný darček do detskej izby vyberte si z nášho nábytku do detskej izby. S našim detským nábytkom doladíte interiér detskej izby a vytvoríte miesto kde sa môže dieťa hrať a rozvíjať svoju fantáziu.

  • Detský stolík so stoličkami: Skvelým praktickým a funkčným doplnkom do detskej izby je detský stolík so stoličkami, kde si dieťa môže kresliť, papať, skladať lego a vyrábať rôzne iné kreatívne diela. 
  • Detská taburetka: Milú veselú detskú taburetku so zvieracím motívom si Vaše deti určite obľúbia. 
  • Detské svetielko do izby: bojí sa Vaše dieťa v noci zaspávať v tme? Pomôže mu veselé svetielko do detskej izby, ktoré môžete umiestniť nad postieľku, alebo posteľ.  V tvare hviezdičky, alebo ako plyšová hračka, ktorá po zapnutí svieti.

    Detské stany

Teepee detský stan obľúbený Teepee stan, vytvorí deťom vlastný pohodlný priestor na hranie, alebo čítanie a navyše štýlovo doplní Váš interiér. Teepee stan môžete umiestniť v detskej izbe alebo obývačke a počas teplých letných dní ho môžete postaviť aj na záhrade, alebo terase.

Detské vozidlá

Doprajte deťom na Vianoce praktický vianočný darček, darujte deťom zdravý pohyb - detské odrážadlo/mini bicykel, odrážacie autíčko, alebo detské edukačné chodítko poteší každé malé stvorenie. Pohybom dieťa získa lepšiu motoriku a istotu. Radosť v očiach detí, ktoré brázdia vašou obývačkou či ulicou vás naplní šťastím. 

Hračky pre deti

Hľadáte spôsob ako rozvíjať koordinačné a logické schopnosti vášho dieťaťa? Práve  Edukačné kocky  u malých detí podporujú zmysel pre “bádanie”, hravosť a podnecujú v ňom objavovať neobjaviteľné, odopnúť neodopnuteľné. 

Každá strana kocky je vyrobená tak, že potrápi každého malého výmyselníka, obsahuje rôzne hlavolamy: posúvanie guličiek, ozubené kolieska, vkladanie kociek, otočné čísla a obrázky, vyrezané cesty. Edukačná kocka zlepšuje dotyk, koordináciu, zrak, motoriku a logické myslenie. A čo viac môžete darovať na Vianoce ako je  rozvoj vášho dieťaťa alebo blízkeho?

Detské kuchynky

Trávi vaše dieťa veľa času v kuchyni? Rado trávi čas s vami?  Zaujíma dieťa pečenie a varenie? Ak áno našli ste ideálny darček pre dieťa.  Detská kuchynka zabaví deti rôzneho veku a na dlhú dobu, pre všetky deti, ktoré sa radi hrajú na mamičky a oteckov. Šéfkuchárom v tomto prípade môže byť každý, a tak sú tieto detské jedálne vhodné pre dievčatá aj chlapcov. Ku kuchynke odporúčame zakúpiť aj príslušenstvo na hranie aby ste si mohli vychutnať dobroty, ktoré pre Vás pripravia Vaše deti.