Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Záhradný skladací béžový slnečník 350cm

 
 • 1 z 5
 

 Záhradný slnečník so stojanom 350cm je dokonalá ochrana pred slnkom. Využitie nájdete ako slnečník na terasu či do záhrady.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
22.7.2024
Jednotková cena €94,90 / 1 ks
Cena €79,08 bez DPH
€94,90    
Kód tovaru 3479
Kategória Záhradné slnečníky, markízy
Záruka 2 roky
 

Záhradný slnečník 350 cm so stojanom v béžovej farbe je ideálna ochrana pred slnkom či ľahkými letnými prehánkami. Využitie nájdete ako slnečník na terasu či do záhrady. Veľký slnečník má mohutný a kvalitný podstavec.
 

01

Perfektný záhradný skladací slnečník s kruhovým priemerom strešnej plachty 300 cm sa hodí ako slnečník do záhrady alebo dáždnik na balkón či letnú terasu. Slnečníky sú najlepšou voľbou ochrany pred slnkom a ľahkým dažďom.

Záhradný slnečník Vám spríjemní aj tie najteplejšie dni vo vašej záhrade či terase a stane sa perfektným doplnkom k záhradnému sedeniu. Poskytuje ochranu pred slnkom aj dažďom. Kruhový slnečník je perfektný doplnok k záhradnému sedeniu vďaka čomu si doma môžete vytvoriť dovolenkovú atmosféru. Vytvorte si vlastný priestor pre odpočinok a príjemné posedenie v chládku.slnecnikB3

Čo je obsahom béžového záhradného slnečníka 350cm?

- oceľová konštrukcia

- strešná plachta slnečníka

PEVNÁ OCEĽOVÁ KONŠTRUKCIA

Vysoko kvalitný materiál oceľovej konštrukcie zabezpečuje stabilitu a mohutnosť slnečníka. Nepochybne tento model využijete na niekoľko sezón.

Konštrukcia záhradného slnečníka má krížový podstavec, ktorý je natretý kvalitnou práškovou farbou. Kvalitný stojan na slnečník je základom stability. Podstavec na slnečník poskladáte rýchlo a jednoducho, vďaka nenáročnej montáži.02

Nastavenie uhla slnečníka

Slnečník je vybavený nastaviteľným uhlom sklonu - vďaka ktorému si môžete slnečník prispôsobiť podľa svojich potrieb. Ak správne nastavíte vrch slnečníka, už sa nebudete musieť premiestňovať, aby ste dosiahli tieň. Na konštrukcií sa nachádza kľukový mechanizmus s ohybným kolenom, ktorý zabezpečuje tzv. bočný slnečník. Kluka alebo kľúčka slnečníka je dostatočne veľká a pevná, a preto tento kľukový mechanizmus sa ovláda ľahko a pohodlne. Vďaka pevnému a ohybnému kĺbu môžete dosiahnuť výšku slnečníku až 250 cm. Výhodou slnečníka je najmä nastavenie výšky a sklonu, a tak sa môžete chrániť pred slnečnými lúčmi podľa uhla dopadu. Rukoväť slnečníka je prispôsobená, a preto jej ovládanie je veľmi ľahké ho zložiť pred miernymi prehánkami.

system skladania 350cm_1

STREŠNÁ PLACHTA SLNEČNÍKA

Strešná plachta záhradného slnečníka je prispôsobená vášmu komfortu. Vodeodolný polyesterový materiál má až 180g/m2 a môže vás ochrániť pred ľahkými prehánkami. Veľmi ľahko sa udržuje v čistote a je možné ho prať pri teplote do 40°C. Spojenie ohybného ramena a strechy slnečníka je zabezpečené formou nastaviteľného závitu s gumou, ktorá zaisťuje stabilitu vrchnej strešnej plachty. Plachta je podporená silnými tyčami, ktoré tvoria spolu 8 segmentov. Segmenty slnečníka sú zakončené voľným padavým lemom.

8 segmentov 350 cm

Technické údaje pre záhradný slnečník 350cm béžový

03

 1. Kruhový priemer strešnej plachty: 300 cm
 2. Šírka záhradného slnečníka: 350 cm
 3. Celková výška rozloženého slnečníka: 250 cm
 4. Mechanizmus: na kľúčku / kľuka

 

Prepravná krabica má orientačné rozmery (d x š x v) 190 cm x 30 cm x 14 cm, pričom celková hmotnosť slnečníka je cca 14kg.

AKO UPEVNIŤ ZÁHRADNÝ DÁŽDNIK?

Podstavec záhradného slnečníka má predvŕtané diery, pomocou ktorých odporúčame slnečník pripevniť k zemi. Vďaka univerzálnosti slnečníka ho môžete položiť na zem, trávnik alebo drevenú či betónovú plochu na terase. Podľa podkladu, na ktorom slnečník stojí môžete použiť rôzne druhy zaťaženia slnečníka. Pri nepriaznivých veterných podmienkach si záhradný slnečník vyžaduje ďalšie zaťaženie alebo pripevnenie k zemi. Na ukotvenie slnečníka môžete použiť závažie na stojan, ktoré zaťaží slnečník, je to praktické a spoľahlivé riešenie.

Upozornenie

 • Záhradný slnečník si vyžaduje ďalšie zaťaženie k zemi, aby nedošlo k jeho zlomeniu alebo prevaleniu slnečníka na zem
 • Oceľ je materiál, ktorý časom môže korodovať. Z toho dôvodu nie je táto vlastnosť materiálu podnetom pre reklamáciu.
 • Tmavšie farby strechy či iného materiálu, ktoré sú vystavené priamym slnečným lúčom môžu časom zmeniť svoju farbu.
 • Slnečníky sú vodeodolné, nie sú nepremokavé. Preto sa pri silnejších prehánkach neodporúča pod slnečníkom zdržiavať. Slnečník nevystavujte silným dažďom či vetru.
 • Ak slnečník nepoužívate, vždy ho zložte. Vyhnete sa tak poškodeniu v prípade náhlej zmeny poveternostných podmienok. Neodkladajte dáždnik pri silnom nárazovom vetre, pretože by to mohlo poškodiť štruktúru. Pre zvýšenie stability dáždnika je potrebné základňu zaťažiť betónovými blokmi alebo iným závažím, aby bola zaistená dostatočná stabilita.

 

Čistenie materiálu použitím chemických prostriedkov môže dôjsť k jeho poškodeniu, zhoršeniu vlastností alebo zníženie jeho životnosti. Tovar je pred odoslaním starostlivo kontrolovaný. V prítomnosti kuriéra vizuálne skontrolujte obal zásielky. Ak po otvorení zásielky zistíte, že tovar je poškodený, ihneď kontaktujte kuriéra, ktorý Vám zásielku odovzdal. S kuriérom spíšte zápis o škode. Týmto dokumentom reklamujete doručenie tovaru u prepravcu. Uvedeným postupom sa riaďte aj v prípade, že zásielka navonok nejavila známky poškodenia. Internetový obchod nenesie zodpovednosť za škody vzniknuté pri preprave.

Dlhodobým používaním a vplyvom slnečného žiarenia sa môže zmeniť farebný odtieň slnečníka.

Nenechávajte slnečník roztiahnutý za nepriaznivých poveternostných podmienok. Počas veľmi silného vetra sa odporúča slnečník zložiť, aby nedošlo k jeho poškodeniu.

Podobné produkty

 • Záhradný slnečník 350cm GREY Trabem Kód: 10197
  Záhradný slnečník 350cm GREY Trabem
  Skladom Záruka: 2 roky

  Záhradný slnečník je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu. Je vhodný ako slnečník na terasu, veľký balkón, ako záhradný slnečník aj na chatu. 

  €95,75 bez DPH €114,90
 • Záhradný slnečník 350cm GREEN Trabem Kód: 99/700
  Záhradný slnečník 350cm GREEN Trabem
  Momentálne nedostupné Záruka: 2 roky

  Záhradný slnečník je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu. Je vhodný ako slnečník na terasu, veľký balkón, ako záhradný slnečník aj na chatu. 

  €95,75 bez DPH €114,90
 • Záhradný slnečník 350cm BEIGE Trabem Kód: 99/701
  Záhradný slnečník 350cm BEIGE Trabem
  Skladom Záruka: 2 roky

  Záhradný slnečník je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu. Je vhodný ako slnečník na terasu, veľký balkón, ako záhradný slnečník aj na chatu.

  €90,83 bez DPH €109
 • zahradna slnecna clona 1 Kód: 14757
  Záhradná slnečná clona 4x3m béžová
  Naskladňujeme - príjmame predobjednávky Záruka: 2 roky

  Záhradná slnečná clona 4x3m proti slnku je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu.

  €31,67 bez DPH €38
 • záhradná slnečná clona 5x5 Kód: 14775
  Záhradná slnečná clona 5x5m béžová
  Naskladňujeme - príjmame predobjednávky Záruka: 2 roky

  Záhradná slnečná clona 5x5m proti slnku je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu.

  €55,25 bez DPH €66,30
 • slnečná clona sivá Kód: 21165
  Záhradná slnečná clona 3x3m šedá 180g/m2
  Naskladňujeme - príjmame predobjednávky Záruka: 2 roky

  Záhradná slnečná clona 3x3m šedá 180g/m2 proti slnku je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu.

  €27,42 bez DPH €32,90
 • slnečná clona béžová Kód: 21166
  Záhradná slnečná clona 3x3m béžová 180g/m2
  Naskladňujeme - príjmame predobjednávky Záruka: 2 roky

  Záhradná slnečná clona 3x3m béžová 180g/m2 proti slnku je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu.

  €27,42 bez DPH €32,90
 • slnečná clona béžová Akcia Kód: 21172
  Záhradná slnečná clona 2x3m béžová 180g/m2
  Naskladňujeme - príjmame predobjednávky Záruka: 2 roky

  Záhradná slnečná clona 2x3m béžová 180g/m2 proti slnku je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu.

  Pôvodne: €24,90
  Ušetríte: €5 (–20 %)

  €16,58 bez DPH €19,90
 • slnečná clona sivá Akcia Kód: 21187
  Záhradná slnečná clona 5x5m šedá 180g/m2
  Naskladňujeme - príjmame predobjednávky Záruka: 2 roky

  Záhradná slnečná clona 5x5m šedá 180g/m2 proti slnku je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu.

  Pôvodne: €56,90
  Ušetríte: €7 (–12 %)

  €41,58 bez DPH €49,90
 • slnečná clona béžová Akcia Kód: 21190
  Záhradná slnečná clona 5x5m béžová 180g/m2
  Naskladňujeme - príjmame predobjednávky Záruka: 2 roky

  Záhradná slnečná clona 5x5m béžová 180g/m2 proti slnku je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu.

  Pôvodne: €56,90
  Ušetríte: €7 (–12 %)

  €41,58 bez DPH €49,90
 • záhradný slnečník šedý Kód: 21253
  Záhradný slnečník skladací 2,5x2,5m šedý
  Naskladňujeme - príjmame predobjednávky Záruka: 2 roky

  Záhradný slnečník  skladací 2,5x2,5m šedý je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu. Je vhodný ako slnečník na terasu, veľký balkón, ako záhradný slnečník aj na chatu. 

  €129,92 bez DPH €155,90
 • záhradný slnečník Kód: 21256
  Záhradný slnečník skladací 2,5x2,5m béžový
  Naskladňujeme - príjmame predobjednávky Záruka: 2 roky

  Záhradný slnečník  skladací 2,5x2,5m šedý je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu. Je vhodný ako slnečník na terasu, veľký balkón, ako záhradný slnečník aj na chatu. 

  €129,92 bez DPH €155,90
 • záhradný slnečník modrý Kód: 21403
  Záhradný slnečník 350cm DARK BLUE Trabem
  Skladom Záruka: 2 roky

  Záhradný slnečník modrý 350cm je ideálna ochrana pred slnkom a dažďom. Perfektná ochrana, ktorá patrí na každú záhradu, alebo terasu. Je vhodný ako slnečník na terasu, veľký balkón, ako záhradný slnečník na chatu. 

  €95,75 bez DPH €114,90
Hmotnosť 14 kg
Farba záhradného slnečníka Béžová
Počet segmentov slnečníka 8
Priemer strešnej plachty slnečníka 300 cm
Regulácia sklonu záhradného slnečníka Ohybný kĺb
Šírka záhradného slnečníka 350 cm
Tvar záhradného slnečníka Kruh
Typ prichytenia záhradného slnečníka S bočnou tyčou
Vlastnosti a funkcie záhradného slnečníka Na kľučku
Výška záhradného slnečníka 250 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
VJ Avatar autora | 15.7.2022
-jednoduchá pritom stabilná konštrukcia -jednoduché ovládanie
5
DK Avatar autora | 18.6.2019
Fajn,len som čakala,že bude trošku tmavší.
5
JB Avatar autora | 13.4.2019
Za tie peniaze sa to oplatí. Dostatočne pevná konštrukcia. Odporučam.