Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

5 tipov na valentínsky darček pre ženu

S príchodom februára sa blíži aj sviatok sv. Valentína. Je to deň, kedy si partneri, manželia a všetci zaľúbení vyznávajú lásku. Samozrejme, že by ste na to nemali zabúdať počas celého roka, nielen 14.februára. Prečo však nevyužiť tento deň, aby sa stal výnimočným? Ak premýšľate nad tým, ako potešiť vaše drahé polovičky, prinášame vám 5 tipov na valentínsky darček, s ktorým určite zabodujete.

valentinsky_darcek(15)

 

1.  Toaletný stolík - poteší každú romantickú dušu

Hľadáte niečo veľkolepé, čo vašu partnerku zaručene nadchne a vyrazí jej dych? Potešte ju toaletným stolíkom a dajte jej tak najavo, ako veľmi ju milujete. Vlastné miestočko krásy predsa túži mať každá žena. 

toalerny_stolik_viktoria(9)

2.  Veľký plyšový macko

Roztomilý plyšák roztopí srdce azda každej žene. Bude ho mať na posteli vždy v čase vašej neprítomnosti a zakaždým, keď sa k nemu pritúli, si spomenie na vás. Plyšový macko je zaručená klasika, ktorou nikdy nič nepokazíte. Pribaľte k nemu aj kvalitnú bonboniéru a valentínsky darček je na svete. 

plysak(2) plysak(4)

 

3. Aróma difuzér

Perfektným valentínskym darčekom pre vašu polovičku je aj aróma difuzér. Pripravte si romantický večer pri dobrom víne, sviečkach a pôvabných vôňach, ktoré bude aroma difuzér rozptyľovať po celej miestnosti. Navodíte tak príjemnú atmosféru, ktorá k tomuto sviatku jednoducho patrí. 

aroma_difuzer(2) aroma_difuzer

 

4. UV/LED lampa a brúska na nechty 

Ak sa vaša partnerka rada parádi, poteší ju praktický darček v podobe brúsky a lampy na nechty. Všetky ženy sa chcú páčiť a týmto darčekom jej dáte presne to, po čom túži - po pekne upravených nechtoch. 

5.  Sada štetcov na make-up 

Darujte svojej milovanej polovičke elegantnú sadu štetcov na make-up. Ocení to nielen vaša partnerka, ale aj vy. Pohľad na krásne upravenú ženu je predsa na nezaplatenie. Prírodné štetce v krásnom béžovo-zlatom prevedení sú zabalené v praktickom koženom puzdre. Darček tak pôsobí naozaj luxusne.

Veríme, že vás tieto tipy na valentínsky darček inšpirovali a vy už chystáte romantický deň, plný lásky, bozkov a objatí. 

valentinsky_darcek(14)