Pestujte teraz lacnejšie, objednajte si záhradný fóliovník a získavate dopravu ZADARMO 🌱 Vyberte si z najlepšej ponuky záhradných fóliovníkov a príslušenstva na Bestente s doručením do 24 hodín. 👌 Akcia platí do 30.4.2024

Toaletný stolík: Valentínsky darček pre vašu polovičku

Vybrať originálny valentínsky darček pre vašu partnerku môže byť niekedy oveľa náročnejšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Romantická večera v luxusnej reštaurácií či návšteva kina to tento rok určite nebude. Nezúfajte. Poznáme skvelý darček, ktorým tento rok zaručene zabodujete. Toaletný stolík poteší každú nežnú ženu, ktorá sa rada parádi. V dnešnej Bestent poradni vám pomôžeme vybrať ten najlepší.

valentinsky_darcek(12)

 Pozrite si tiež:

5 tipov na valentínsky darček pre ženu

 

Romantický toaletný stolík 

Toaletný stolík v tradičnom viktoriánskom štýle nadchne ženy, ktoré milujú klasiku. Naše romantické kozmetické stolíky majú francúzsky šarm a kvalitné prevedenie do posledného detailu. 

V našej ponuke nájdete rôzne prevedenia a pri výbere je dôležité zohľadniť štýl interiéru, v ktorom sa bude kozmetický stolík vynímať. 

 

Moderný toaletný stolík

Ak si nie ste istí pri výbere romantického stolíka, stavte na istotu. Ideálnou voľbou je moderný toaletný stolík. Jeho výhodou je najmä využiteľnosť v ktorejkoľvek miestnosti - hodí sa do každého interiéru, či už je zariadený v provensálskom, škandinávskom či modernom štýle. Dizajn kozmetického stolíka je minimalistický a nadčasový. Nemusíte sa preto obávať, že ste vybrali zle.

Toaletný stolík s LED osvietením

S toaletným stolíkom dáte vašej partnerke najavo, že vám na nej záleží. Nezabudnite jej však prejavovať lásku a náklonnosť počas celého roka, nielen na Valentína.

Mohlo by vás zaujímať:

Toaletný stolík: Hollywoodsky hit vo vašej spálni.

Toaletné stolíky zažívajú módny comeback! Prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy?

valentinsky_darcek(9)