Pestujte teraz lacnejšie, objednajte si záhradný fóliovník a získavate dopravu ZADARMO 🌱 Vyberte si z najlepšej ponuky záhradných fóliovníkov a príslušenstva na Bestente s doručením do 24 hodín. 👌 Akcia platí do 30.4.2024

Najlepšie hračky pre deti do záhrady

Hurá do záhrady! Po dlhej zime a s príchodom teplých mesiacov  je čas vyraziť do záhrady a s deťmi sa parádne zabaviť!

Leto sa pomaly blíži a aj vy rozmýšľate ako zabaviť deti počas prázdnin? Leto to je voda, piesok, smiech a oddych. Poradíme Vám ako zabaviť a aj naučiť deti niečo nové s našimi najlepšími hračkami do záhrady.

Pobyt dieťaťa vonku je veľmi dôležitý z hľadiska rozvoja, zábavy, ale aj zdravia. Podporte jeho aktivity a zaobstarajte mu hračku, ktorá ho nikdy neomrzí. Vďaka našim hračkám sa Vaša záhrada môže zmeniť na malé, moderné, detské ihrisko.

Pieskoviská pre deti

Pieskovisko pre deti je perfektná multifunkčná hračka pre všetky vekové kategórie. Podporuje detskú fantáziu a kreativitu. S pieskoviskom urobíte radosť každému dieťaťu. Pečenie koláčov, stavba tunelov, stavanie hradov, stavba ciest, vyčarí úsmev na každej tvári.

piesok

Najlepšou voľbou je praktické pieskovisko s poklopom, ktoré viete zatvoriť aby sa Vám do neho nedostali žiadne nečistoty ani dážď.

        pieskoviskopieskovisko2

Trampolína pre deti

To je kopec zábavy bez akýchkoľvek vekových obmedzení. Skúste sa opýtať detí čo je najzábavnejšou detskou aktivitou? No predsa skákanie na trampolíne. Skákanie na trampolíne okrem zábavy, zlepšuje aj

  • Fyzickú aktivitu
  • Spevňuje telo
  • Zlepšuje koordináciu Vášho tela
  • Rozvíja priestorovú orientáciu
  • Rozvíja sociálne vnímanie a prežívanie

 

trampolina

Cvičenie a skákanie na trampolíne si určite obľúbite aj Vy. Pri skákaní na trampolíne sa z Vášho tela vylučujú endorfíny a toxíny vďaka čomu sa vy aj Vaše deti budete cítiť príjemnejšie a zdravšie. Detský organizmus si nedokáže prirodzene uľaviť bez toho aby vznikol záchvat zlosti a hnevu, dieťa si pri skákaní prirodzene odbúra stres a nahromadenú energiu a pri jemnom monotónnom skákaní sa upokojí.

Ak sa rozhodnete, že deťom chcete kúpiť trampolínu, musíte si zodpovedať tieto otázky.

Kde bude trampolína stáť? Miesto pre umiestnenie trampolíny musí byť rovné.

Rozmer trampolíny pre koľko ľudí kupujete trampolínu a podľa toho sa odvíja aj rozmer trampolíny. Pre deti je najvhodnejšou voľbou trampolína s ochrannou sieťou aby sa eliminovalo riziko úrazov.

trampolinaa

 

Detský bazén je super letná zábava, ktorá osvieži všetky deti aj rodičov.

Ak bývate v rodinnom dome, alebo máte záhradku doprajte deťom chladivé osvieženie v detskom bazéne, určite sa potešia. Nemusí to byť veľký vstavaný bazén, ktorý Vás finančne zruinuje. Deťom k zábave postačí nafukovací bazén, ktorý viete kedykoľvek odložiť a navyše v ňom zažijú kopec zábavy.

deti

Na trhu je množstvo druhov, tvarov a možností. Vyberajte podľa toho akú veľkosť môžete na záhrade mať. U detí je obľúbený bazén, ktorý má hracie centrum. Sú to bazény, ktoré majú rôzne atrakcie ako šmykľavka, vodná fontána, hádzanie loptičiek...Urobiť deťom domáce vodné zábavné centrum je rýchle a jednoduché. Vyberte si bazén, nafúkajte ho a pripojte záhradnú hadicu zábava pre deti môže začať.

detsky hrad