Pestovateľská sezóna sa blíži! 🌱 Vyberte si z najlepšej ponuky záhradných fóliovníkov a príslušenstva na Bestente. 👌

Aróma difúzer: Spoznajte všetky jeho výhody

Zabudnite na klasické osviežovače vzduchu, ktorých výdrž je minimálna a navyše pôsobia neesteticky. Spoznajte s nami jedinečný a inovatívny osviežovač vzduchu. Aróma difuzér ako ho ešte nepoznáte. Nielenže efektívne osvieži vzduch vo vašej domácnosti či kancelárií, ale má tiež pozitívny vplyv na vaše zdravie. 

 

Výhody a vlastnosti aróma difuzéra

Aké všetky výhody a vlastnosti so sebou prináša tento osviežovač vzduchu? Budete prekvapený!

aroma_difuzer

1. Interiérová dekorácia

Aróma difuzéry sú vyrábané v jedinečnom dizajne, vďaka čomu nepôsobia nevkusne vo vašej domácnosti, kancelárií či inej miestnosti. Nemusíte ich schovávať do kúta. Práve naopak. Pokojne ich vystavte na obdiv. Náš difuzér je vyrobený z imitácie dreva, vďaka čomu pôsobí elegantne. Možnosti farebného podsvietenia pridávajú na jeho luxusnom vzhľade.

aroma_difuzer

2. Vhodný do každej miestnosti

Difuzér môžete používať vo vašej domácnosti, či už je to obývacia izba, spálňa alebo detská izba. Využijete ho aj na pracoviskách a v kanceláriách, kde trávite väčšinu svojho času. Miesto si zaručene nájde aj v kozmetických a spa salónoch

 

3. Bezpečný

Atmosféra vonných sviečok je síce nenahraditeľná, ale ten stres, či ste ich nezabudli zahasiť, za to nestojí. Difuzér z našej ponuky je vybavený senzorom automatického vypnutia pri prečerpaní vody z nádržky. Môžete si tak bez obáv užiť nerušené sny. 

vonna_sviecka

4. Šetrí životné prostredie i vaše peniaze

Prešli ste na trend 100 % prírodných sviečok zo sójového oleja? Snaha šetriť životné prostredie vás môže v tomto prípade vyjsť draho. V prepočte na 3-hodinové horenie sviečky vás investícia do aróma difuzéra vyjde oveľa lacnejšie. Elektrická prevádzka difuzéra navyše pracuje na nízkej spotrebe, takže sa nemusíte obávať nedoplatku za elektrinu.

 

5. Ideálny darček

Nakupovanie darčekov je radosť a starosť zároveň. Trápite sa s hľadaním vhodného darčeka pre vašu manželku, svokru, mamku, babku, šéfku? Aróma difuzér je ideálny darček pre všetky ženy, bez ohľadu na vek. Hodí sa ako narodeninový, výročný či vianočný darček. 

darcek_pre_zenu(2)

6. Pozitívny vplyv na vaše fyzické a duševné zdravie

Aróma difuzéry pracujú na princípe ultrazvukových vibrácií, vďaka čomu uvoľňujú do ovzdušia mikro čiastočky vody vo forme jemnej vodnej pary. Použitím esenciálnych olejov, ktoré nakvapkáte do vody sa uvoľnia do ovzdušia príjemné vône. Difuzér je vhodné preto používať do miestností so suchým vzduchom

prechladnutie_chripka

 

Takýto vzduch má pozitívny vplyv na vaše zdravie a zdravie vašich blízkych:

  • zvlhčovanie vzduchu difuzérom pomáha predchádzať vysychaniu sliznice, pokožky a  očí - je ideálny na prichádzajúce zimné mesiace, kedy je vzduch suchší, kvôli vytápaniu

 

suchy_nos-upchaty_nos

  • priaznivo pôsobí na dýchaciu sústavu - ideálny pre alergikov a astmatikov

 

  • s použitím éterických olejov a silíc dokáže pohlcovať pachy a zlepšiť kvalitu vzduchu - niektoré oleje a silice majú dokonca antibakteriálne, protivírusové a antiseptické účinky, čím pomáhajú bojovať proti plesniam, baktériám a vírusom v ovzduší alebo pomáhajú odpudzovať hmyz

 

  • pomáha pri bolestiach hlavy/migrénach, zlej koncentrácií, strese a napätí

 

bolest_hlavy

  • navodzuje pozitívnu náladu a duševnú pohodu
  • pomáha relaxovať a meditovať
  • zlepšuje kvalitu vášho spánku


unava_nespavost

 

Chcete sa dozvedieť, ktoré esenciálne oleje sú ideálne pri migréne a ktoré vám pomôžu lepšie zaspávať? Prečítajte si tiež: 

Aromaterapia: Priaznivé účinky na zdravie tela i duše.

etericke_oleje(1)