Pestujte teraz lacnejšie, objednajte si záhradný fóliovník a získavate dopravu ZADARMO 🌱 Vyberte si z najlepšej ponuky záhradných fóliovníkov a príslušenstva na Bestente s doručením do 24 hodín. 👌 Akcia platí do 30.4.2024

Beauty kútik: Vytvorte si priestor pre svoju krásu

Nemusí to byť hneď celá miestnosť, no každá žena túži mať doma miestečko, kde sa môže venovať svojej kráse. Beauty kútik si môžete vyskladať aj na www.bestent.sk, a tak získať oázu pokoja, kde zabudnete na bežný deň a budete sa sústrediť len na seba. Čo všetko na to budete potrebovať? Pozrime sa spolu.

toaletny stolik

Ak si zariaďujete domácnosť, rekonštruujete alebo jednoducho máte chuť na zmenu, nesmiete zabudnúť na miesto, kde sa môžete dokonale odreagovať. Zahrať sa s make-upom, dopriať si nový lak na nechty alebo sa postarať o svoju pokožku. Vo vašom beauty kútiku by nemali chýbať:

 

Toaletný stolík

Romantický, presne podľa vašich predstáv a zároveň jednoducho dostupný. Ak už dlhšie snívate o krásnom bielom toaletnom stolíku, vyberte si u nás taký, ktorý vám bude vyhovovať najviac – veľkosťou aj farebne. Veľké zrkadlo, dostatok úložného priestoru a krásny dizajn toaletky dokonalo doplní akúkoľvek beauty room.

04

Rozmaznávajte sa krásnym svetlom

Aby ste nemuseli stolík plánovať len blízko zdroja prirodzeného svetla alebo riskovať nedostatok svetla pri aplikovaní make-upu, doprajte si extra dávku svetla v podobne svetelnej reťaze. Žiarovky si môžete rozmiestniť podľa svojej potreby a ozdobiť si nimi zrkadlo na toaletnom stolíku alebo v kúpeľni.

Krásne nechty = pokojná duša

Počas dňa musíte riešiť stovky požiadaviek, postarať sa o nákupy, domácnosť, rodinu a desiatky ďalších „drobností“. Ak si ale nájdete chvíľu pre seba, svet sa na chvíľu zastaví a spomalí. Vyskúšajte do svojej beauty room pridať aj UV lampu na nechty a kvalitnú brúsku, ktorá vám pomôže pri tvarovaní a úprave nechtov.

nails-865121_1280

Štýlový regál alebo elegantná komoda?

Ak máte rady make-up tak ako my, určite viete, aké náročné je udržať si zbierku všetkých paletiek, ceruziek, kozmetiky a štetcov na líčenie v poriadku a najmä v rámci jednej zásuvky. Svoj beauty kútik si preto doplňte o štýlový regál alebo komodu, kam si môžete schovať alebo naopak vystaviť svoje obľúbené kúsky. Nezabudnite ani na pohodlnú stoličku s luxusným dizajnom. Napríklad s príjemným zamatovým povrchom. Navyše, ak si svoj priestor doplníte o veci, ktoré milujete, bude vaša oáza skutočne dokonalá.

Príjemné zariaďovanie :)