Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Detská párty: Ako ju pripraviť a nezblázniť sa

Keď sa počasie konečne umúdri a vírus opustí náš vzduch, je čas na poriadnu detskú párty. Z časti preto, aby si rodičia aspoň na chvíľu oddýchli od náročných „voľných“ dní. No druhý dôvodom môže byť tiež to, aby ste spolu s deťmi oslávili fakt, že slniečko svieti a konečne nadišli dni, na ktoré sme sa toľko tešili.

Vody aspoň po členky

Horúce dni sú fantastické. Dobre ale padne aj možnosť ochladiť sa. Pripravte pre vašich najmenších hostí zábavu a nafúknite im bazén. Ak nezabudnete na opaľovací krém a rozdelíte si služby pri strážení ratolestí, zabavíte ich na celé hodiny. Navyše sa vyhnete prehriatiu organizmu a pobyt vo vode deti dokonale unaví.

oaza2

Hojda, hojda, spadla baba z pôjda

Deti ale aj dospeláci milujú aj hojdačky. Samozrejme, pesnička o vašom hojdaní sa musí skončiť lepšie. U nás nájdete široký výber hojdačiek pre deti, ktoré jednoducho zavesíte do interiéru, exteriéru, na strom alebo tam, kde máte dostatok priestoru. Záhradnú hojdačku so strieškou môžete umiestniť na tiché miesto a využiť ju na príjemný rozhovor, kým si budú deti užívať svoj vlastný svet.

hojdacka

Kútik na oddych a kreativitu

Detská párty bude mať oveľa lepší šmrnc, ak deti okrem športových aktivít zamestnáte aj kreatívne. Stačiť bude stolček, stoličky, sada na maľovanie a kreslenie a na konci dňa si z detských výtvorov môžete urobiť malú vernisáž. Farebný svet deti neomrzí a hlavne v prírode alebo na záhrade pri dome môžu testovať svoju kreativitu bez strachu, že po sebe zanechajú príliš veľa stôp. 

sada_malovanie_2

Pre tých najmenších

Ak nemáte doma pieskovisko, možno stihnete aspoň jedno objednať na www.bestent.sk. Ak je párty už zajtra, pripravte pre deti kútik v tieni altánku alebo niekde pod stromom. Nezabudnite na vhodnú podložku, deku alebo iné miesto na sedenie. Hračiek sa určite nájde dostatok u vás aj u kamarátov vašich detí. Myslite na to, že na detskú párty nepotrebujete priveľa aktivít, deti majú svoje svety, v ktorých sa navzájom navštevujú, stačí im len trošičku pomôcť.

pieskovisko

Catering

Aby ste sa vyhli tomu, že celé občerstvenie bude pozostávať len z chrumiek a limonády, pripravte pre deti farebné ovocné košíčky. Okrem toho, že im takto dodáte vitamíny, tekutiny a ich milovaný cukor, budú farebné pochúťky vyzerať skvelo a lákavo. Aby ste sa z varenia nezbláznili, jednoducho stavte na pizzu. Tá ešte na žiadnej detskej párty nesklamala.