Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Záhradný ratanový nábytok: Dostupný luxus pre váš domov

Užívanie si ticha na záhrade alebo nerušený relax na terase patrí k lenivým horúcim dňom a zároveň je to ideálny spôsob, ako zabudnúť na starosti a povinnosti bežného dňa. Záhrada je tiež miestom, kde sa stretávame s priateľmi, susedmi, rodinou a kde si užívame spoločne strávený čas a hromadu smiechu. Záhradný ratanový nábytok dodá každej záhrade či terase punc jedinečnosti a je to luxus, ktorý tento priestor posunie o úroveň vyššie.

Ratan

U nás nájdete nábytok vyrobený z kvalitného umelého ratanu. Vzhľadovo sa od toho prírodného odlišuje iba minimálne a zostala mu tiež jeho nenápadná elegancia a prirodzený vzhľad. Technoratan je vyrobený z umelého vlákna, väčšinou polyetylénu alebo polyuretánu HPDE. Nábytok, ktorý je z neho vypletený, je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, najmä UV žiareniu, ľahko sa udržiava aj skladuje.

ratanový nábytok do záhrady 29

Ratanové ležadlo

Ľahko prispôsobiteľné na čítanie aj opaľovanie, pevné, stabilné a úžasne elegantné. Také sú ratanové ležadlá, ktoré u nás nájdete. Ak preferujete polohovateľné kreslá, vyberte si také, ktoré majú napríklad príručný stolík alebo praktické vrecúško, aby ste si všetky svoje drobnosti mohli pohodlne uložiť.

rozkladany5

Ratanový nábytok

V závislosti od priestoru, ktorý chcete vyplniť, si môžete vybrať jednotlivé kusy ratanového nábytku alebo jeho celú zostavu. Súprava ratanového nábytku pozostáva z viacerých častí, z pohodlných kresiel, širšej sedačky a jej súčasťou môžu byť aj nízke odkladacie stolíky alebo klasické jedálenské stoly.

ratanový nábytok do záhrady 23

Závesné kreslo

Máte chuť preniesť sa do prímorského prostredia, kde vám bude v ušiach vyhrávať morský príboj a vy sa budete môcť pohojdávať v jemnom vánku? Vyskúšajte usadiť sa do luxusného závesného kresla, ktoré vás exoticky naladí aj na celkom obyčajnej záhrade alebo terase.

jajo (2)

Miesto, kde by ste sa mali cítiť dobre vždy, je váš domov. S jeho zariaďovaním vám veľmi radi pomôžeme. Veríme, že vás naša ponuka

záhradného nábytku,

veselých detských bazénov,

altánkov,

interiérového nábytku v škandinávskom štýle a 

štýlových stoličiek

poteší.

8stol

Príjemné vyberanie.