Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Detská kolobežka: 5 dôvodov, prečo je kolobežkovanie ideálna aktivita pre vaše deti.

Slnečné, teplé dni a dlhé letné večery prinášajú so sebou priestor pre rôzne aktivity, ktoré môžu vaše deti robiť počas leta. Trendom tohto roku je kolobežka, ktorá je ideálnym spoločníkom na detských výpravách či rodinných prechádzkach. V dnešnej bestent poradni sa dozviete, prečo je dobré zaobstarať vašej ratolesti kolobežku a aké sú výhody kolobežkovania.   

1. Kolobežkovanie - aktivita, ktorú zvládne každý

Pýtate sa, či je kolobežka vhodný prostriedok pre vaše dieťa? Odpoveď je jasná. Kolobežkovanie zvládnu všetky deti, pre ktoré už chôdza nie je problém. Zabavia sa chlapci aj dievčatá, a to bez ohľadu na vek.

Kolobežkovanie-zabaví-detí-i-dospelých

2. Jazda na kolobežke ponúka zábavu a adrenalín 

Vďaka kolobežke si deti užijú kopec zábavy a vy budete mať radosť, že im pohyb prináša radosť. Je ideálna ako dopravný prostriedok na kratšie aj dlhšie vzdialenosti. 

e9daa57e0452641e42d81b24c22aaed23_1

3. Ľahká údržba

Kolobežka nevyžaduje náročnú údržbu, ako je to napríklad u bicykla. Je navyše ľahko skladná, preto ak sa chystáte na dovolenku, nezabudnite si ju pribaliť do kufra auta. Po skončení letnej sezóny ju prakticky uskladníte bez toho, aby vám zaberala zbytočne veľký priestor.

2_11

4. Komplexný pohyb pre zdravú chrbticu

Kolobežkovanie u detí rozvinie koordináciu celého tela, priaznivo pôsobí na správne držanie tela. Deti, ktoré začnú už od detstva so športovými aktivitami, nemajú v budúcnosti problém s krivou chrbticou.

mini-micro-deluxe

5. Rastie s vami

Kolobežky z našej ponuky nastaviteľné na potrebnú výšku dieťaťa. Nemusíte sa obávať, že po jednej sezóne vaše dieťa z kolobežky vyrastie.  

 

Zhrnutie:

- vhodná pre chlapcov aj dievčatá

 - vhodná pre všetky vekové kategórie

- zábavná aktivita spojená s návykom na šport

- nenáročná údržba

- ideálna ako dopravný prostriedok do mesta

Kolobežkovanie

Máte malé detičky, ktoré jazdu na kolobežke ešte nezvládnu? Zaobstarajte im odrážadlo, ktoré ich pripraví na jazdu kolobežkou. U nás si vyberiete vozítka, odrážadlá a kolobežky presne na mieru pre vaše ratolesti.

Tip ako vybrať správne odrážadlo nájdete tu.