Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Turistický varič: Ako navariť v prírode jednoducho

Radi cestujete a trávite veľa času v odľahlej prírode alebo kempujete pri vode s rodinou? Potom isto viete, že na tie najlepšie zážitky potrebujete okrem pekného počasia aj dobré jedlo. Turistický varič je nevyhnutným pomocníkom na vašich potulkách v prírode, teda ak nechcete na dovolenke jesť len sucháre, klobásy a sladké tyčinky. V dnešnej Bestent poradni Vám ponúkame porovnanie turistických varičov z našej ponuky. Veríme, že si takto vyberiete ten správny.

kerosene-stove-lighter-cooking-camping

Druhy turistických plynových varičov 

Predtým, než si predstavíme ponuku konkrétnych plynových varičov, povieme si niečo o varičoch všeobecne. Plynové variče sa skladajú z plynového horáka a plynovej bomby (kartuše). Patria medzi najrozšírenejšie a zároveň najpredávanejšie. Kúpite ich za priaznivú cenu a práca s nimi je veľmi jednoduchá.

Využitie plynového variča

Je skutočne veľmi široké. Plynový varič si môžete zobrať na krátky jednodňový výlet. V ruksaku nezaberie veľa miesta a teplý čaj alebo káva určite každého poteší. U nás nájdete aj plynové variče, ktoré zvládnu aj dlhší kemping alebo viacdňovú turistiku

1024px-Camping_food_outdoor

Výhody: 

- cenová dostupnosť

- nízka hmotnosť

- sú takmer bezporuchové

- ľahká údržba a manipulácia

- vhodné aj na prípravu náročnejších pokrmov

- dostupnosť náhradných dielov


V našej ponuke nájdete plynové variče rôzneho druhu. Ktorý je lepší? Všetko závisí od Vás a od toho, ako a kde chcete varič používať:

Ľahký a skladný plynový varič pre pravých dobrodruhov- vášniví turisti a cestovatelia ocenia plynový varič, ktorý si zbalia do batoha bez toho, aby im zaberal veľa miesta a priťažil na váhe. K tomuto typu variča je vhodná táto kartuša. Varič si so sebou môžete v praktickom púzdre zobrať kamkoľvek a kartušu si ľahko dokúpiť.

1_1_11_3_1

Univerzálny varič- tento plynový varič je ideálny pre tých, ktorí nepohrdnú turistikou ani kempingom. Je vynikajúci nielen na rýchle zohrievanie, ale tiež na normálne varenie. Je ľahký a zároveň pevný a stabilný. Vymeniteľnú kartušu pre tento typ variča nájdete tu.

2_24c8d64724a2d945ac025859c54f1

Porovnanie reálnych veľkostí našich plynových varičov Vám takisto pomôže pri výbere:

P1120461

Plynový varič pre pravé gazdinky a vášnivých kuchárov - s týmto varičom nebude ani príprava zložitejších jedál žiaden problém. Užijete si s ním bezproblémový kemping za každého počasia. Má stabilnú konštrukciu, môžete si ho položiť na kempingový stôl a pohodlne uvariť polievku, guláš alebo inú pochúťku pre celú rodinu. Aj s týmto varičom Vám dodáme štartovacie kartuše, aby sa Vám nestalo, že na ne zabudnete. Rezervné kartuše na ďalšie varenie u nás nájdete tiež.

Screenshot_1

Veríme, že sme vám s výberom pomohli a že si teraz už jednoducho vyberiete turistický varič, ktorý vám bude vyhovovať najviac. Ak máte stále otázky, kontaktujte nás a radi Vám poradíme.