Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Máte už napísane valentínske priane a kúpený valentínsky darček?

Pomôžeme Vám

S príchodom februára sa blíži aj sviatok sv. Valentína. Je to deň, kedy si partneri, manželia a všetci zaľúbení vyznávajú lásku. Samozrejme, že by ste na to nemali zabúdať počas celého roka, nielen 14.februára. Prečo však nevyužiť tento deň, aby sa stal výnimočným? Valentín je ideálny deň, kedy máte možnosť dať najavo svojej polovičke, čo pre Vás v živote znamená aj pomocou krásneho valentínskeho priania. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi citátmi aj nápadmi na valentínsky darček. Prejdite si kategóriu Valentín, ktorá je plná valentínskych tipov na darček. 

Valentínske priania

Nech Valentín každý deň býva, nech cítiš lásku, čo moje srdce skrýva, nech z očí Tvojich šťastie žiari, ako lúka skorej jari. Chcem byť kvetom tejto lúky, čo nežne hladia Tvoje ruky.

Láska nie je nájsť niekoho, s kým budeš žiť. Láska je nájsť niekoho, bez koho nevieš žiť. Želám ti sladkého zamilovaného Valentína.

Ďakujem, že som Ťa mohla spoznať. Ďakujem, že si bol pri mne aj v tých najhorších chvíľach. Ďakujem, že ty si ma dokázal rozosmiať aj keď som bola úplne na dne. Ďakujem, že si!

Keďže viem, že nie som sám, Valentínku posielam. Som len Tvoj a Ty zas moja, raz sa naše srdcia spoja.

K sviatku zamilovaných ja malé prianie mám, nech máme veľa krásnych chvíľ a nič nechýba nám.

Láska nie je o hľadaní dokonalosti. Láska je o milovaniu všetkých chýb toho druhého človeka.

Ak sa ma spýtaš, ako dlho Ťa budem milovať, môžem Ti povedať len toto: V minulosti, v súčastnosti, v budúcnosti, každý deň a každú minútu môjho života.

Valentínku láska moja Tebe dnes len posielam, aby si vedel, že pre Teba stále v srdci miesto mám.

Tip na valentínsky darček 

Voňavé kúzlo , ktoré navodí tú pravú valentínsku atmosféru - aróma difuzér

Elegantný zvlhčovač vzduchu, ktorý je vhodný na aromaterapiu. Zvlhčovač vzduchu sa perfektne hodí domov, alebo do kancelárie. Zvlhčovač účinne zvlhčí vzduch, ak pridáte do nádržky s vodou pár kvapiek esenciálneho oleja z klasického osviežovača vzduchu sa stane prístroj na aromaterapiu, ktorá má liečivé a blahodárne účinky. Zhlboka sa nadýchnite, meditujte a užívajte si relax.

Ivestujte do krásy -  UV Led lampa na nechty, zrkadlo so šperkovnicou 

Upravené krásne nechty sú vizitkou každej ženy, ale aj muža. Výkonná UV Led lampa s ktorou hravo zvládnete vytvoriť krásne nechty na rukách aj nohách, je nenahraditeľnou súčasťou výbavy každého, kto túži, alebo kto sa venuje modelovaniu a úprave gélových či akrylových nechtov. 

 

Zrkadlo so šperkovnicou je praktické riešenie na odkladanie šperkov, kozmetiky a iných doplnkov. Na háčiky si môžete zavesiť retiazky, náramky a iné šperky, a poličky zas poslúžia na ukladanie parfumov, dekoratívnej kozmetiky a podobne. Všetky veci tak budete mať na jednom mieste.

Splňte si svoj sen - toaletný stolík

Toaletný stolík pre všetky romantické duše je jedinečný originálny doplnok do spálne, alebo kozmetického salóna. Toaletný stolík je vybavený priestranným úložným miestom na vaše líčidlá, očné tiene, rúže či šperky. Tešiť sa môžete z veľkorysého priestoru zásuviek, do ktorých môžete schovať celú zbierku vašej kozmetiky a doplnkov. Budete ich mať stále poruke, navyše krásne usporiadané a pokope.

Valentínsky darček aj pre malú princeznú 

Detský toaletný stolík  pre každú malú parádnicu. Toaletný stolík bude perfektným darčekom pre každé malé dievčatko, ktoré sa rado parádi. Premení detskú izbu na malé kráľovstvo, vďaka nemu sa bude cítiť ako skutočná princezná.