Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Najlepšie darčeky na Deň detí – Ako potešiť svoje ratolesti

Deň detí vytvára priestor na vyjadrenie bezhraničnej lásky rôznymi spôsobmi. Nezohnali ste ešte darček, ktorým potešíte svoju ratolesť? Máme pre vás zopár tipov na originálne a kreatívne radosti. Bude to hravé a plné farieb!

Výtvarné sady pre deti

Tvorivé dielničky priamo u vás doma? S touto výtvarnou sadou to nebude žiaden problém. Skvelý darček pre dievčatá i chlapcov, ktorí milujú maľovanie. Sada ukrýva všetko, čo budú vaše ratolesti potrebovať na nový kreatívny projekt. Fixky, ceruzky či pastelky sú uložené v oddelených priehradkách. Deti ich môžu jednoducho zbaliť a zobrať všade so sebou, kresliace potreby sú totiž uložené v praktickom kufríku.  

Detské pieskoviská pre deti

Darovať im môžete aj vlastnú hraciu plochu v podobe pieskoviska. Odporúčame vyskúšať klasiku v drevenom prevedení, ktorú nájdete už so zabudovanými lavičkami. Povrchová úprava pieskoviska je prispôsobená tak, aby bola hra bezpečná a komfortná.

Máme riešenie aj pre tých, ktorí pokukujú po farebnejšom variante. Pieskovisko v tvare mušle je multifunkčné – môžete doň umiestniť piesok, ale ho takisto využiť ako bazén. Praktické a hravé zároveň. Pieskovisko obsahuje dve miesta na sedenie, v prípade nepriaznivého počasia ho viete bez problémov zložiť a rýchlo premiestniť kamkoľvek. 

Hojdacie bocianie hniezda

Len tak si lietať vzduchom a stratiť sa vo víre dobrej nálady. Ideálny spôsob, ako vyčarovať okamžitý úsmev na tvári vášho drobca. Túto hojdačku, takzvané bocianie hniezdo, viete umiestniť do vašej záhrady, na letnú terasu, ale aj do interiéru. Pozostáva z pevnej oceľovej konštrukcie. Upevníte ju buď na jeden, alebo dva body. Výšku hojdačky dokážete prispôsobiť podmienkam v priesore, kde sa práve nachádzate. 

Detský stan pre malých dobrodruhov

Schovaný – neschovaný, idem! Vytvorte drobcom dobrodružstvo, ktoré môžu zažiť priamo v priestoroch vášho príbytku. Teepee stan pre deti otvára dvere do sveta oddychu i fantázie. Dokonalý priestor, kde sa vaše ratolesti vedia zahrať, prečítať knižku alebo len tak oddýchnuť.  

Suchý bazén pre deti

Pomôžte uvoľniť endorfíny farebnou dávkou radosti. Ako inak, s detským bazénom. No nie len tak hocijakým. Suchý bazén s loptičkami uzatvára náš dnešný inšpiratívny zoznam. Počas leta sa v ňom deti môžu hrať vonku, v zimných mesiacoch ho môžete pokojne presťahovať do detskej izby, kde nájde tiež svoje využitie.