Pestovateľská sezóna sa blíži! 🌱 Vyberte si z najlepšej ponuky záhradných fóliovníkov a príslušenstva na Bestente. 👌

Slnečníky do záhrady aj na balkón, či terasu. Štýlový pomocník na leto.

Všetci sa už určite tešíte na leto v záhrade. Teplých dní je čoraz viac a všetci, ktorí môžu, už pomaly vyberajú záhradný nábytok na terasu. Vyložiť si nohy, popíjať limonádu a čítať knihu. Pri tom počúvať spev vtákov, či zvuk kosačky od susedov. Aj vy ste si to už dokonale predstavili? 

Netreba však zabúdať, že  s touto pohodou prichádza aj nebezpečenstvo silného slnečného žiarenia, pred ktorým sa treba ochrániť. Aj preto sme do našej ponuky zaradili slnečníky. Užívajte si chvíle strávené na záhrade bez obmedzení a s pohodou. Pred silným  slnkom sa skryte do tieňa slnečníka.

01

 

Naše slnečníky s priemerom 300 cm /celkový priemer materiálu na konštrukcii aj s previsom 350 cm/ vám poskytnú tú pravú ochranu pred slnkom aj pred jemným letným dážďom.  Konštrukcia je dostatočne vysoká - 250 cm alebo 270 cm Farby slnečníkov sú zväčša neutrálne, aby zapadli do každého exteriéru. Krémová, biela, zelená, či elegantná tmavo šedá, určite si vyberiete, ktorá farba je najvhodnejšia do tej vašej záhrady, či na terasu. 

Používanie je veľmi jednoduché a nenáročné. Ľahko si prispôsobíte výšku aj nastavenie uhla slnečníka, vďaka špeciálnej rukoväti.

 Clipboard11

Po skončení vášho pobytu na záhrade slnečník jednoducho zložíte pomocou kľukového mechanizmu. Je dôležité dodržiavať aj zásady používania slnečníka a pri nepriaznivých poveternostných podmienkach konštrukciu radšej stiahnuť, aby nedošlo k jej poškodeniu, či prevráteniu celého slnečníka. Pre lepšie uskladnenie počas zimného obdobia odporúčame slnečník prekryť ochranným obalom

Clipboard12

 Clipboard10

 Ak bývate v byte a leto si užívate na svojom balkóne, určite oceníte súkromie. To dosiahnete aj balkónovou zástenou. Ochráni vás nie len od zvedavých pohľadov vašich susedov, ale aj pred nepríjemným vetrom. Balkónová zástena je takisto, ako aj materiál slnečníkov, vyrobená z odolného polyesteru. Údržba je nenáročná, materiál utriete vlhčenou utierkou alebo obrúskom. 

S novým slnečníkom, či balkónovou zástenou vám už nič nebráni zahájiť letnú sezónu. 

Slnečníky  v ponuke nájdete tu.

Balkónové zásteny tu. 

Hojdacie kreslá do záhrady pre dokonalú pohodu tu.