Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Toaletné stolíky zažívajú módny comeback! Prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy?

 

Toaletné stolíky prichádzajú opäť do módy! Možno si ich pamätáte ako súčasť spálňového nábytku vašich mám alebo dokonca starých mám, a preto ich považujete za dobový prežitok, ale opak je pravdou. V dnešnej modernej dobe sa toaletné stolíky stávajú opäť dizajnérskym hitom, a to nielen ako štýlový bytový doplnok, ale najmä kvôli svojej funkčnosti. Prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy?

 

1. Už vás nebaví ranný boj o kúpeľňové zrkadlo

Doba je rýchla, rána uponáhľané a boj o kúpeľňu na dennom poriadku. O to horšie, ak má domácnosť viacero členov a každý z nich vstáva v rovnakú dobu. A tak sa narýchlo maľujete po ceste do práce alebo na spoločných toaletách. Následkom toho je, že váš ranný look nevyzerá tak ako by ste si skutočne želali.Skrášľovanie sa pri toaletnom stolíku vám ušetrí množstvo času stráveného pri boji o kúpeľňu či premaľovávaní a prerábaní pokazeného make-upu. Veď ktorá žena by hneď ráno nechcela vyzerať sviežo a upravene bez zbytočného stresu.

Clipboard03

 

2. Ranný relax a pohoda

Už nemusíte behať medzi kúpeľňou a šatníkom, aby ste zladili svoj lak na nechtoch so šatami, ktoré si chcete obliecť. Ak máte toaletný stolík, sadnete si a všetko potrebné nájdete v ňom. Užijete si tak rannú pohodu a zrelaxujete sa pred náročným dňom, ktorý vás čaká.

 QUEEN

3. Všetka kozmetika na jednom mieste

Stáva sa to pravidelne. Potrebujete sa namaľovať a váš obľúbený rúž sa stratil. Alebo ste sa rozhodli vyskúšať skvelúnovú masku, ktorú vám darovala kamarátka, ale nemôžete ju nikde nájsť. Je jedno ako veľa kozmetických prípravkov vlastníte, nemôžete ich stratiť, pokiaľ sa nachádzajú na jednom mieste. Navyše v riadnom toaletnom stolíku môžete mať všetko pekne usporiadané a zorganizované. Sušič na vlasy alebo kulmu môžete mať po ruke hneď vedľa stolíka a nemusíte ich neustále hľadať.

 

  

 

Tieto štýlové doplnky ponúkajú naozaj veľa do Vašej domácnosti. Sú ľahko montovateľné, praktické a ich využitie môže byť na niekoľko spôsobov. Stolík môžete umiestniť do Vašej spálne, či do obývačky. Nič tým nepokazíte, stolík si bude držať svoju eleganciu a estetickosť. V každom prostredí!

 

Primadonna Rose

 

 

4. Súkromné miesto iba pre seba 

Každý potrebuje niekedy kúsok svojho vlastného priestoru.
Pokiaľ nemáte v byte alebo dome oddychové miestečko, kde sa môžete venovať  iba sebe bez toho, aby vás ostatní rušili, toaletný stolík vám pomôže také vytvoriť. Okrem kozmetiky si doň môžete ukryť časopis alebo knihu, ktorú  sa už tak dlho chystáte prečítať. Stolík je ideálnou voľbou, ktorá  poskytuje štýl, využiteľnosť a zároveň praktickosť v každej domácnosti.

      

 

5. Každá spálňa s ním môže vyzerať ako kúsok kráľovstva

 

Toaletné stolíky neplnia len svoju kozmetickú funkciu. Ak si zvolíte toaletný stolík napríklad v Provensálskom štýle, môžete tak svojej spálni dodať ten správny šmrnc, kúsok luxusu a dávku nadčasovosti.
Je jedno či sa stolík nachádza v izbe mladej slečny alebo v maminej spálni, všade dokáže vyrobiť kúsok malého kráľovstva.

04

  

Tip pre pánov: Urobte partnerke či manželke radosť darčekom, ktorý jej uľahčí život a spríjemní každé ráno. Vianoce sú už za dverami!