Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Toaletný stolík: Hollywoodsky hit vo vašej spálni.

V minulosti bol toaletný stolík považovaný za nevyhnutnú výbavu každej ženy. Do povedomia sa dostal vďaka hollywoodskym filmom z 30. rokov. Vtedy si pri ňom vo filmoch aj v reálnom živote známe herečky, ako Marilyn Monroe alebo iné femme fatale, upravovali vlasy a robili mejkap. Toaletný stolík najviac preslávila Madame de Pompadour, ktorá je vyobrazená na mnohých maľbách sediac za týmto stolíkom. 

femme_fatale toaletny_stolik_sen_kazdej_zeny(13)

Toaletný stolík sa opäť stáva módnym hitom, ktorý nemôže chýbať ani vo vašej spálni. Za ich návrat sa môžeme poďakovať beauty blogerkám či iným trendsetterkám. V dnešnej bestent poradni vám ponúkneme inšpirácie, ako si vytvoriť svoj kútik krásy vo vašej spálni pomocou toaletného stolíka.

 

Toaletný stolík v centre pozornosti

Každá žena túži byť krásna, no dnešná uponáhľaná doba ukracuje mnohé ženy o svoj vlastný priestor, v ktorom by sa na chvíľu venovali iba sebe. S toaletným stolíkom si čas pre seba určite radi vyhradíte.

Ak máte veľkú miestnosť, postavte stolík do spálne tak, aby najlepšie vynikol jeho elegantný dizajn. Najlepšie niekde pri okne. 

toaletny_stolik_sen_kazdej_zeny(12) toaletny_stolik_do_spalne_1

Tip:

Ak vás trápi malá izba, nebojte sa experimentovať. Stolík použite na miesto nočného stolíka. Zrkadlo, ktoré je súčasťou stolíka, zároveň opticky zväčší miestnosť. Nebojte sa využiť aj prázdne kúty a položte toaletku do rohu, kde takisto nádherne vynikne. 

toaletny_stolik_5

Romantický alebo moderný štýl?

 

V našej širokej ponuke toaletných stolíkov nájdete rôzne štýly a prevedenia toaletiek. Vyberiete si tak presne podľa svojho vkusu alebo štýlu spálne. 

Naše toaletné stolíky sú okrem iného vybavené aj týmito prvkami:

  • zrkadlo
  • taburetka
  • odkladací priestor na kozmetiku a šperky
  • svetelná reťaz

toaletny_stolik_na_svadobne_fotky

Tip:

Romantický toaletný stolík môžete využiť na svadobné fotenie nevesty. Na svadobných fotografiách vynikne ako rozprávkový prvok, ktorý sa na túto príležitosť zaručene hodí.

 

Ak túžite po romantickom stolíku vo viktoriánskom alebo vintage štýle, u nás si vyberiete nádherný stolík s taburetkou, ktorá je ladená buď do klasickej bielej farby alebo s kvetovanou potlačou.


toaletny_stolik_3  toaletny_stolik_do_spalne_2

Chcete radšej toaletku, ktorá sa svojím prevedením hodí do každého štýlu? Vyberte si toaletný stolík Monroe, s ktorým sa budete cítiť ako pravá hollywoodska hviezda.

toaletny_stolik_pre_zeny

 

Všestranné využitie toaletného stolíka

Toaletný stolík vo vašej spálni vynikne svojou originalitou. Aj keď muži ho považujú za zbytočný kus nábytku, ženy ho jednoducho milujú. 

toaletny_stolik_sen_kazdej_zeny(4)  kozmetika_na_toaletny_stolik

Chcete poznať všetky výhody toaletného stolíka? Prečítajte si aj: 

Toaletné stolíky zažívajú módny comeback! Prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy?

 

Okrem priestoru na krásu ponúka aj iné možnosti využitia, ktoré vás presvedčia, aby ste si stolík kúpili ešte dnes:

  • šperky a doplnky majú konečne svoje miesto
  • kozmetika a parfumy zostanú pekne pokope
  • toaletku môžete využiť aj ako písací stôl či nočný stolík

 

toaletny_stolik_kozmetika

Ak túžite po toaletnom stolíku, nesnívajte o ňom, ale splňte si sen! Vytvorte si beauty kútik vo vašej spálni s toaletnými stolíkmi z našej ponuky. Ak už máte svoje malé kráľovstvo, pochváľte sa s ním v komentári.