Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Valentínske kartičky: vyberte si z 20+ šablón pripravených na vaše vyznanie lásky

Valentín, deň lásky a zamilovaných.  Chcete byť originálny a namiesto plyšového macka potešiť toho druhého? 

Aj my sme zástancami pravej lásky, valentínske kartičky môžu byť jedným z krásnych vyznaní lásky len medzi vami. Doprajte svojmu partnerovi radosť a jednoducho mu napíšte, čo k nemu cítite. Nemusí ísť len o vyznanie lásky typu “Ľúbim Ťa” či “Milujem Ťa”. Do kartičky na valentína môžete zapísať vaše tajné zakódované slová, ktorým rozumiete len vy dvaja. Tieto krásne valentínky roztopia každého. 

Vyberte si niektorú z nasledujúcich šablón, ktoré sme pre vás pripravili. Nepotrebujete nič viac ako si túto kartičku vytlačiť a napísať svojmu partnerovi vyznanie. 

Každý PDF súbor obsahuje 2 verzie vo veľkosti A4, ktoré môžete vytlačiť a poskladať tak, ako sa vám to páči. Kartu môžete zložiť na výšku alebo na šírku. 

 

01

 CTA01

 02

 CTA01

3

CTA01

4

CTA01

5

CTA01

 6

CTA01

 7

CTA01

 8CTA01

9CTA01

 10CTA01

11

CTA01

12

CTA01

13

CTA01

Je vaša láska tak trochu bláznivá?  Pre nadšencov a niekedy talianske vzťahy sme pripravili kartičky v podobe monster príšeriek, ktoré vás dostanú! Kartičku môžete obohatiť malým darčekom, ktorý na kartičku jednoducho prilepíte napríklad taviacou pištoľou. 

Inšpiráciu sme načerpali z “crazylittleproject” kde sa autorka mamina trápila nad tým, akú valentínku vymyslí pre svoje deti, ktoré si ich medzi sebou dávajú v škole. A kde je niekedy trápenie, prichádzajú aj úžasné nápady. 
MonsterValentinesFreePrintable

Zelená príšerka pripomínajúca Mika Wazovského z “Príšerky s.r.o.” je veľmi zlatá. Do úst príšerky môžete umiestniť čokoľvek, čo chcete. Od sladkosti, balíčka cukríkov, žuvačiek až po keksíky. Vhodný materiál na privnenie je obojstranná lepiaca páska alebo tavná pištoľ. 

MonsterValentinesBall


Chcete darovať vzorku voňavky alebo balík žuvačiek? V kreativite sa medze nekľadú, nech použijete čokoľvek táto príšerka bude stále roztomilá!

MonsterValentineBubbles


Miluje váš partner či partnerka lízatká? Pripevnite ich do tejto roztomilej kartičky, ktorá adresáta jednoducho roztopí. 

MonsterValentinesSucker

 Kto by odolal sladkostiam? Kúpte sladkosť alebo cukríky a vlepte ich tejto modrej príšerke do úst. Napíšte na druhú stranu venovania a zaručene máte najkrajšiu valentínku na svete, 

MonsterValentineSweet

 A čo tak darovať balzam na pery v jahodovej príchuti? Jednoduché a vtipné. Využite svoju kreativitu a prekvapte toho druhého. 

MonsterValentineStick

Všetky valentínky s príšerkami nájdete tu:

CTA01
Nech si vyberiete akúkoľvek formu alebo kartičku, najdôležitejšie aby to bolo robené s láskou. Darujte lásku a pripomínajte si ju, nielen na Valentína <3