Veľké jarné upratovanie je tu! Nakupujte teraz výhodnejšie na bestent.sk a nechajte si doručiť svoju objednávku na ďalší deň.

Záhradný altánok 3x3m - sieťka

 
  • 1 z 2
 

Záhradný altánok z nepremokavého polyetylénu.

Dostupnosť Vypredané
Bežná cena €75
Jednotková cena €59 / 1 ks
Cena €49,17 bez DPH
€59
Kód tovaru 3833
Kategória Domáce záhradné altánky
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Záhradný altánok z nepremokavého polyetylénu. Jednoduchá montáž. Stabilitu altánku určujú vhodné pevnostné konštrukčné prvky (priemer rúrok - 2,5 cm, 1,9 cm). Konštrukcia je vyrobená z ocele farbenou bielou farbou. Vhodné pre vonkajšie akcie. Chráni pred slnkom a proti hmyzu. Postavený zo štyroch stien, umožňujúci úplné uzavretie altánku.

Technické špecifikácie:

- celkové rozmery: dĺžka 3 m; šírka 3 m; výška v najvyššom bode 2,4 m
- výška vstupu: 2 m
- materiál: PE 110 g / m2
- rám: priemer 2,5 cm; 1,9 cm
- hmotnosť: cca 7 kg
- farba: zelená a biela
- 4 steny pripevnené suchým zipsom pre stavbu stanu, jedna so zipsom
- sieť proti komárom: 2,9 m dĺžka; šírka 1,9 m

V sade:

- kompletný altánok (strecha, 4 steny proti komárom, rám, upevňovacia súprava)

Záruka na produkt je 24 mesiacov. No opotrebovanie charakteristické pre daný materiál alebo použitie sa nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokiaľ z povahy predanej veci vyplýva, že jej životnosť je kratšia než záručná doba a keď pri obvyklom užívaní takej veci dôjde k jej celkovému opotrebovaniu ešte pred uplynutím záručnej doby.

Strecha je spotrebný materiál. Môže sa opotrebovať aj skôr ako za 24 mesiacov, obzvlášť v prípade, že je strecha dlhú dobu vystavená slnečnému žiareniu.

UPOZORNENIE: V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné altánok zložiť a uskladniť. Altánok nesmie byť vystavený silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. Pri vetre s rýchlosťou 1 až 10 km/h použite upevňovacie kolíky. Pri vetre s rýchlosťou od 10 do 30 km/h použite zaťaženia. Pri vetre s rýchlosťou nad 30 km/h altánok nepoužívajte. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame altánok zložiť a opätovne ho používať až po zlepšení počasia. Altánok neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Altánok a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.

Podobný produkt

Hmotnosť 7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JR Avatar autora | 10.5.2020
Vypadáju pekne
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.