Pestovateľská sezóna sa blíži! 🌱 Vyberte si z najlepšej ponuky záhradných fóliovníkov a príslušenstva na Bestente. 👌

Ochranná maska / respirátor FFP2 BLANC

 
  • 1 z 2
 

Ochranná maska/ respirátor triedy (FFP2), je účinným prostriedkom na ochranu proti známym ochoreniam. Respirátor je určený na ochranu dýchacieho systému, chráni proti vdychovaniu pevných a kvapalných častíc z okolia. 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
6.3.2024
Jednotková cena €5,90 / 1 ks
Cena €4,92 bez DPH
€5,90    
Kód tovaru 8553
Kategória FFP2
Záruka 2 roky
 

Prečo používať respirátory triedy (FFP2)?

- slúži ako ochrana pre nositeľa respirátora a zároveň aj pre jeho okolie

- chráni proti vdychovaniu nepriaznivých pevných a kvapalných častíc z okolia

- účinný proti vírusom

- upevňuje sa na tvár pomocou postranných gumičiek, vďaka čomu dobre prilieha k tvári

- ochrana pred pevnými a kvapalnými zdraviu škodlivými látkami: prach, dym, azbest (okrem priamej manipulácie), aerosóly, pesticídy v prášku, biologický a farmaceutický prášok, ošetrení drevo, tvrdé drevo (exotické), chróm, olovo, vápno

 Respirátor Blanc je vyrobený v Európe. 

Norma: EN 149:2001+A1:2009

Cena je za 1 kus.

Z HYGIENICKÝCH DÔVODOV NIE JE MOŽNÉ TENTO TOVAR VRÁTIŤ.

 Prehlásenie o zhode

CERTIFIKÁT NA STIAHNUTIE

 

TRIEDA FFP2

Masky na ochranu dýchacích orgánov s triedou ochrany FFP2 sú vhodné na použitie v pracovných prostrediach s prítomnosťou zdraviu škodlivých a mutagénnych látok v dýchanom vzduchu. Musia zachytávať minimálne 94 % častíc nachádzajúcich sa vo vzduchu do veľkosti 0,6 μm a smú sa používať nanajvýš do 10-násobného prekročenia najvyššej hodnoty vystavenia pri práci. Masky na ochranu dýchacích orgánov s triedou ochrany FFP2 sa používajú napríkladv kovospracujúcom priemysle alebo v banskom priemysle. V týchto prostrediach prichádzajú pracovníci do styku s aerosólmi, hmlami a dymom, ktoré z dlhodobého hľadiska vedú k vzniku ochorení dýchacích ciest, ako je napríklad rakovina pľúc, a výrazne zvyšujú riziko výskytu následných ochorení, napríklad aktívnej pľúcnej tuberkulózy. 

 

BALENIE 

Každá maska je balená v ochrannom plastovom vrecku, čím sa zvyšuje zachovanie čistoty. Je antibakteriálna. Testovanie biologickej stopy bolo uskutočnené na: Escherishia coli (E. coli), Staphylococcus aureus (cocci gram) a na huby, Aspergillus niger (plesňová huba), Candida albicans (kvasinková huba).

Všetky polomasky boli posúdené Inštitútom pracovného lekárstva. Materiál použitý na výrobu polomasky nevyvolávajú dráždivé účinky na pokožku a za bežných alebo primerane predvídateľných podmienok použitia nemajú nepriaznivý vplyv na zdravie používateľa.

Hmotnosť 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: