Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Ochranné respirátory

ruska sk-01

Ochranné masky tzv. rúška či respirátory poskytujú účinnú ochranu pred vírusmi, prachom, pevnými i kvapalnými zdraviu škodlivými látkami a pod. Najznámejšie vírusy, pred ktorými je potrebné sa chrániť zaradzujeme SARS, Koronavirus, chrípky či rôzne iné vírusy, ktoré sa prenášajú z človeka na človeka. Tieto respirátory sú rozdelené do kategórií podľa tried FFP - podľa miery účinnostiZdravotnícke respirátory poskytujú vysokú ochranu proti vírusom, prachu, pevným i kvapalným zdraviu škodlivým látkam. Respirátory po prekrytí horných dýchacích ciest (ústa, nos) filtrujú vdychovaný vzduch a zachytávajú škodlivé látky (dym, prach, aerosól), aby sa nedostali do vášho dýchacieho systému- pri výskyte vírusových ochorení je práve táto vlastnosť respirátorov potrebná. 

Respirátory rozdeľujeme do troch ochranných tried (FFP1, FFP2, FFP3), ale pre ochranu proti vírusom sú vhodné iba triedy FFP2 a FFP3, ktoré nájdete v tejto kategórií.

 

Najpredávanejšie

2
11 1211
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • ochranna maska respirator(1 1) Kód: 8448
  Ochranná maska / respirátor FFP3 EASIMASK Medicínska
  Skladom Záruka: 2 roky

  Ochranná maska alebo respirátor, je účinným prostriedkom na ochranu proti známym ochoreniam. Ochranné rúško, respirátor triedy FFP3 je určené na ochranu dýchacieho systému. Verzia bez ventilu. 

  €7,92 bez DPH €9,50
 • ochranna maska respirator(2 1) Kód: 8454
  Ochranná maska / respirátor FFP3 OXI
  Skladom Záruka: 2 roky

  Ochranná maska alebo respirátor, je účinným prostriedkom na ochranu proti známym ochoreniam. Ochranné rúško, respirátor triedy FFP3 je určené na ochranu dýchacieho systému. Verzia s ventilom. 

  €7,92 bez DPH €9,50
 • ochranne rusko respirator FFP2 blanc(1).jpg Kód: 8553
  Ochranná maska / respirátor FFP2 BLANC
  Skladom Záruka: 2 roky

  Ochranná maska/ respirátor triedy (FFP2), je účinným prostriedkom na ochranu proti známym ochoreniam. Respirátor je určený na ochranu dýchacieho systému, chráni proti vdychovaniu pevných a kvapalných častíc z okolia. 

  €4,92 bez DPH €5,90
 • ochranne rusko ROYAL(1) Kód: 8550
  Ochranná maska / respirátor FFP2 KADI
  Skladom Záruka: 2 roky

  Ochranná maska/ respirátor triedy FFP2, je účinným prostriedkom na ochranu proti známym ochoreniam. Respirátor je určený na ochranu dýchacieho systému, chráni proti vdychovaniu pevných a kvapalných častíc z okolia. 

  €1,96 bez DPH €2,35
 • rusko na tvar ffp3(1) Kód: 8589
  Ochranná maska / respirátor FFP3 3M 9332 Plus
  Skladom Záruka: 2 roky

  Ochranná maska/ respirátor s filtrom triedy FFP3 (KN99), je účinným prostriedkom na ochranu proti známym ochoreniam. Respirátor je určený na ochranu dýchacieho systému.

  €9,08 bez DPH €10,90

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom