Do Vánoc ještě stíháte nakoupit výhodně! 🎄 Využijte náš Vánoční výprodej se slevami do -60%.

Záhradný altánok 3x3 m + 3 steny GREEN

 
  • 1 z 3
 

Záhradný altánok zelený je vyrobený z nepremokavého polyetylénu. Altánok je ideálnym riešením ak plánujete oslavu, spoločenské podujatie alebo rodinné stretnutie v záhrade.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Jednotková cena €72,90 / 1 ks
Cena €60,75 bez DPH
€72,90
Kód tovaru 6371
Kategória Rozmer 3 x 3m
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Záhradný altánok je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý zaisťuje maximálnu životnosť a stabilitu celej konštrukcie. Vrchný plášť je vyrobený z PE materiálu s hmotnosťou do 100 g/m2 a je odolný voči UV žiareniu a dažďu. Konštrukcia je navyše ošetrená práškovou farbou, ktorá zaručuje maximálnu životnosť a pekný vzhľad.

Záhradný altánok 3x3m + 3 steny GREEN 3

Základné informácie:

Rozmery 300 x 300 x 245 cm
Rám natretý práškovou farbou je odolný voči korózii
Plášť je odolný voči UV žiareniu
Jednoduchá montáž
Odolná konštrukcia
Pavilón má tri steny s oknami

Záhradný altánok 3x3m + 3 steny GREEN 2

Špecifikácie:

celkové rozmery 300 x 300 x 245 cm
úžitková plocha: 9 m2
opláštenie strechy a steny: PE 100 g/m2 UV4
farba pokovovania: zelená

 

Záruka na produkt je 24 mesiacov. No opotrebovanie charakteristické pre daný materiál alebo použitie sa nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokiaľ z povahy predanej veci vyplýva, že jej životnosť je kratšia než záručná doba a keď pri obvyklom užívaní takej veci dôjde k jej celkovému opotrebovaniu ešte pred uplynutím záručnej doby.

Strecha je spotrebný materiál. Môže sa opotrebovať aj skôr ako za 24 mesiacov, obzvlášť v prípade, ak je strecha dlhú dobu vystavená slnečnému žiareniu.

UPOZORNENIE: V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné altánok zložiť a uskladniť. Altánok nesmie byť vystavený silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. Pri vetre s rýchlosťou 1 až 10 km/h použite upevňovacie kolíky. Pri vetre s rýchlosťou od 10 do 30 km/h použite zaťaženia. Pri vetre s rýchlosťou nad 30 km/h altánok nepoužívajte. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame altánok zložiť a opätovne ho používať až po zlepšení počasia. Altánok neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Altánok a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.

Podobné produkty

  • modrý altánok 2 Novinka Kód: 15285
    ZÁHRADNÝ ALTÁNOK 3X3 M 110g/m2 MODRÝ GARDEN
    Momentálne nedostupné Záruka: 2 roky

    Záhradný altánok je vyrobený z vodeodolného polyetylénu. Altánok je ideálnym riešením ak plánujete oslavu, spoločenské podujatie alebo rodinné stretnutie v záhrade.

    €74,08 bez DPH €88,90
Hmotnosť 16 kg
Farba záhradného altánku zelená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PD Avatar autora | 18.5.2021
Rýchle dodanie , veľká spokojnosť .
5
RV Avatar autora | 31.8.2020
Všetko bolo OK, odporúčam.