Zahradný prístrešok 3x3m skladací zelený

 
  • 1 z 5
 

Domáci prístrešok vhodný na bežné použitie doma v záhrade, pri grilovačke a posedení s rodinou a priateľmi. 

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena €51,67 bez DPH
€62
Kód tovaru 42
Kategória Rozmer 3 x 3m
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Prístrešok do záhrady bez stien. Niekto to nazýva aj stan alebo pavilón. Vhodný ako prístrešok pri grilovačke a posedení s rodinou. 

Výška po začiatok strechy 2m, celková výška v najvyššom bode 2,5m
Upevňuje sa dodatočne aj šnúrami z každého rohu do zeme.

Rozmery : 3 x 3 m
Hmotnosť : 7 kg
Farba: zelená

Rozmery v zloženom stave : 112 x 14 x 18 cm .
Materiál strechy je z vodeodolného materiálu: PE 110 g/m2

Nosná konštrukcia je z oceľových trubíc, ich priemer je 2,5cm a 1,9cm

Altánok je ľahké poskladať, zaberie to cca 10 minút.

Záruka na produkt je 24 mesiacov. No opotrebovanie charakteristické pre daný materiál alebo použitie sa nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokiaľ z povahy predanej veci vyplýva, že jej životnosť je kratšia než záručná doba a keď pri obvyklom užívaní takej veci dôjde k jej celkovému opotrebovaniu ešte pred uplynutím záručnej doby.

Strecha je spotrebný materiál. Môže sa opotrebovať aj skôr ako za 24 mesiacov, obzvlášť v prípade, že je strecha dlhú dobu vystavená slnečnému žiareniu.

UPOZORNENIE: V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné altánok zložiť a uskladniť. Altánok nesmie byť vystavený silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. Pri vetre s rýchlosťou 1 až 10 km/h použite upevňovacie kolíky. Pri vetre s rýchlosťou od 10 do 30 km/h použite zaťaženia. Pri vetre s rýchlosťou nad 30 km/h altánok nepoužívajte. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame altánok zložiť a opätovne ho používať až po zlepšení počasia. Altánok neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Altánok a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.

Hmotnosť 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.