Do Vánoc ještě stíháte nakoupit výhodně! 🎄 Využijte náš Vánoční výprodej se slevami do -60%.

Čo o vás prezradí váš vianočný stromček

Ste klasik, romantik alebo by ste najradšej sviatky prežili mimo sviatočného ošiaľu? Výber vianočného stromčeka veľa prezradí o tom, ako sviatky prežívate a tiež to, ako vás vnímajú ľudia naokolo. Ak chcete vyslať správny signál smerom k svojej rodine či zákazníkom, nemali by ste jeho výber podceniť. Čo o vás prezradí váš vianočný stromček?

vianocny_stromcek(2)

 

Zelený vianočný stromček

Klasický vianočný stromček, na ktorý ste si už niekoľko rokov nekúpili žiadne nové ozdoby hovorí jednoznačne. Máte radi tradíciu a vianočné sviatky prežívate s poriadnou dávkou nostalgie. Užívate si čarovný moment, kedy môžete na konáre rozvešať sklené gule, ktoré ste si kúpili na prvé Vianoce alebo tie, ktoré ste podedili po rodičoch. Určite máte kdesi schované aj také, ktoré vyrobili vaše ratolesti, nech už majú 5, 15 či 45 rokov.

biely_vianocny_stromcek farebny_vianocny_stromcek(1) ozdobeny_vianocny_stromcek_1

Živý alebo umelý vianočný stromček - neviete sa rozhodnúť? Prečítajte si tiež:

5 dôvodov, prečo si tento rok kúpiť umelý vianočný stromček

 

Farebné ozdoby a veľa svetiel

Bohato zdobený vianočný stromček hovorí jasnou rečou, tu bývajú romantici. Veľa ozdôb na každom konáriku, farebné svetlá a ligotavé doplnky? Prečo nie! A k tomu zopár dekorácií nad dvere, venček na privítanie hostí a sviečky na prestretom štedrovečernom stole.

 farebny_vianocny_stromcek netradicny_vianocny_stromcek(2) ruzovy_vianocny_stromcek ruzovo_zlaty_vianocny_stromcek

Zdroj: Pinterest

 

Vianočný stromček na pníku

Ak u vás stojí takýto dizajnový kúsok, máte radi trendy a každé vaše Vianoce sú u vás výnimočné. Rovnako ako vy. Vaši priatelia o vás hovoria ako o kreatívnej a zaujímavej osobe. Obdivujú váš unikátny štýl obliekania aj to, ako vyzerá váš domov. Možno o ňom ešte len snívate, no vaše predstavy sú elegantné a veľkolepé, ako váš vianočný stromček.

 vianocny_stromcek_na_pniku(11)350x460 vianocny_stromcek_na_pniku(3)300x400 vianocny_stromcek_na_pniku(5)350x520 vianocny_stromcek_na_pniku(4)300x400

Ešte ste nepočuli o vianočnom stromčeku na pníku? Prečítajte si tiež:

Vianočný stromček na pníku: Tento štýl si vás získa

 

Zasnežený stromček

Vianočný stromček s kryštálikmi ľadu a bielymi zasneženými koncami nájdeme v domácnostiach, kde milujú zimu a všetky jej čarovné momenty. Takýto stromček sa každý rok rozsvieti tam, kde žijú ľudia s bohatou predstavivosťou. Ak máte doma práve takýto stromček, máte radi krásne veci a tiež radi snívate s otvorenými očami.

 zasnezeny_vianocny_stromcek(5) vianocny-stromcek(1) vianocny_stromcek zasnezeny_vianocny_stromcek

Chcete poznať tohtoročné vianočné trendy? Prečítajte si tiež:

Zasnežený umelý vianočný stromček: Trendy na rok 2020

 

Perníčky, slamienky, vyrezávané ozdoby

Poznáte niekoho, kto na vianočný stromček okrem svetielok nedáva nič veľmi ligotavé? Okrem toho, že takíto ľudia radi zachovávajú tradície, na prvé miesto vo všetkom čo robia, kladú rodinu. Ak takýto stromček zbadáte u svojho vyvoleného alebo svojej vyvolenej, je jasné, že vo vašej budúcnosti je milujúca rodina. 

vianocny_stromcek_s_pomarancami vianocny_stromcek(3)  minimalisticky_vianocny_stromcek vianocny_stromcek_zdobenie

S výberom nového vianočného stromčeka vám veľmi radi poradíme:

Vianoce za dverami: Ako si vybrať ten správny vianočný stromček

Mohlo by vás zaujímať:

Vianočný stromček: Odkiaľ k nám prišiel?

Vianoce za dverami: Ako si vybrať ten správny vianočný stromček