Do Vánoc ještě stíháte nakoupit výhodně! 🎄 Využijte náš Vánoční výprodej se slevami do -60%.

Tipy na vianočný darček, ktorým potešíte každého muža

Aj vy si každý rok lámete hlavu, čo kúpite svojmu manželovi, priateľovi, otcovi alebo bratovi pod stromček? Vianoce už klopú na dvere a čas na nákup vianočných darčekov sa kráti. Ak už nechcete každý rok kupovať ponožky a kozmetiku, ponúkame vám tipy na vianočný darček, ktorým potešíte každého muža.

tip_na_darcek_pre_muza(2)

Jedinečný a originálny vianočný darček

Hľadanie jedinečného vianočného darčeka býva občas ťažké, hlavne ak vám chýba inšpirácia. Aby sme vám uľahčili výber toho najlepšieho vianočného darčeka, rozdelili sme ich na:

- vianočné darčeky pre športovca

- vianočné darčeky pre motoristov

- vianočné darčeky pre večné dieťa

tip_na_darcek_pre_muza(6)

Prečítajte si tiež:

Tip na vianočný darček pre každú ženu

Vianočné darčeky pre deti, ktoré ich tak skoro neomrzia

 

Vianočný darček pre športovca

Hľadáte tip na darček pre muža, ktorý sa venuje cvičeniu v posilňovni alebo inému druhu športu? Predtým, ako sa rozhodnete kúpiť mu nejaké športové náčinie, ubezpečte sa, o aký druh športu sa zaujíma. Hokejového nadšenca a fanúšika skrátka nenadchne futbalový dres.

tip_na_darcek_pre_muza(18)

Vášnivý turista a dobrodruh sa zaručene poteší, ak si pod vianočným stromčekom nájde kvalitné turistické vybavenie, spacák či stan

Originálnym darčekom pre dobrodruhov je solárna kempingová sprcha, turistický plynový varič alebo stieracia mapa sveta.

tip_na_darcek_pre_muza(25) tip_na_darcek_pre_muza(22)

stieracia_mapa_sveta

Aktívny športovec, pre ktorého je cvičenie veľkou záľubou, nepohrdne fitness pomôckami. Tých nie je nikdy dosť. Vzhľadom na súčasnú situáciu a zatvorené posilňovne, je skvelé vytvoriť si vlastný priestor na cvičenie doma. 

Obľúbené pomôcky na cvičenie, ktoré budú ideálnym darčekom sú napríklad:

- hrazda do dverí

- posilňovacie koliesko

- posilňovacie gumy/expandéry

- fitlopta

- masážny valec

tip_na_darcek_pre_muza(19)

 

Vianočný darček pre večné dieťa

V každom veľkom chlapovi sa skrýva večné dieťa. Milujú, keď môžu niečo skúmať, skladať, majstrovať, rozoberať alebo sa odreagovať s partiou kamarátov pri pive a dobrej hre.

tip_na_darcek_pre_muza(12) tip_na_darcek_pre_muza(15)

Zaujíma sa o vedu, stavebnice alebo sci-fi? Potešte ho originálnymi stavebnicami a robotmi.

solarny_robot_13v1(6)solarny_robot_6v1(9)

Určite nespravíte krok vedľa, ak mu kúpite elegantnú drevenú šachovnicu, sadu na poker alebo stolný hokej či futbal. Okrem skvelého darčeka mu darujete aj vlastný priestor, kde sa môže vyblázniť a zresetovať po náročnom dni.

stolny_futbal(2_2) stolny_hokej(4)stolny_futbal(1)

poker-zetony(4)sachy_2v1(2)

 

 Praktický darček - stavte na istotu

Zatiaľ čo ženy potrebujú pri darovanej veci cítiť emóciu, v prípade mužov je to o niečo jednoduchšie. Pre nich je hlavné praktické využitie veci a nie nejaký zberač prachu. Investícia do drahších ale praktických darčekov preto nie je naškodu. 

 tip_na_darcek_pre_muza(26)

Potešte svojho muža, brata alebo otca kvalitným vysokotlakovým čističom

vysokotlakovy_cistic

Vášnivého autíčkára, motoristu alebo aj bežného vodiča poteší všetko, čo súvisí s autom a starostlivosťou oňho. Zaujímavou voľbou je generátor ozónu, ktorý sa postará o dezinfekciu interiéru auta aj domácnosti.

 generator_ozonu

Vybrať vianočný darček pre muža nemusí byť také náročné, ako sa na prvý pohľad zdá. Vianoce sú v prvom rade sviatkom pokoja, preto majte na pamäti, že najdôležitejšie je prežiť ich v kruhu vašich najbližších v teple domova.

 tip_na_darcek_pre_muza(9)

Tip na záver:

U nás nájdete vianočné darčeky naozaj pre všetkých: pre ženy, pre deti i pre domácich miláčikov. Pozrite si aj našu originálnu ponuku vianočných darčekov pre krajší domov a spoločné zážitky.