Do Vánoc ještě stíháte nakoupit výhodně! 🎄 Využijte náš Vánoční výprodej se slevami do -60%.

Toto sú 3 tipy ako zložiť vianočné svetielka

Odzdobiť vianočný stromčekuskladniť vianočné svetielka nemusí byť také zložité. Ponúkame Vám niekoľko tipov ako správne zložiť vianočné svetielka aby sa nezamotali. Správne uskladnenie vianočných svetielok oceníte hlavne na budúci rok, pretože sa vyhnete opätovnému rozmotávaniu.

 

  1. Na uskladnenie použite tvrdý papier, alebo kartón

 

Držiak na https://www.bestent.sk/vianocne-osvetlenie/vianočné osvetlenie si môžete vyrobiť aj doma a to veľmi jednoducho. Na výrobu potrebujete nožnice a tvrdý papier, alebo kartón. Na kartóne urobte okolo okrajov zástrihy z oboch strán ako na videu a potom už len obmotajte vianočné osvetlenie.

2. Vianočné svetielka dajte do krabice a vrstvite obyčajným papierom

Tento spôsob uskladnenia je ideálny pre vonkajšie vianočné osvetlenie, ktoré je mohutnejšie a má dlhšie káble ako vianočné osvetlenie na vianočný stromček. Potrebujete veľkú kartónovú krabicu a obyčajný papier. Vianočné osvetlenie ukladajte do krabice ako na videu a vrstvite papierom. Na budúci rok vyberiete vianočné svetielka aj bez rozmotávania. Tento spôsob uskladnenia má tú výhodu, že do krabice môžete uskladniť aj väčšie množstvo vianočných svetielok. 

 

3. Vianočné svetelné reťaze zamotajte do celofánu

 

Tento spôsob uskladnenia je ideálny pre vianočné svetelné záclony. Potrebujete celofán, ktorý roztiahnete do dĺžky vianočných svetielok. Vianočné svetielka pekne ukladáme na celofán a potom zatočíme ako roládu. Pozrite si priložený videonávod