Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

BASIC škandinávsky štýl

BASIC_SK-01

Jedálenske stoličky Basic s tvarovaným plastovým sedadlom sú vhodné do každej jedálne.  Materiál je ľahko umývateľný, jednoduchý na údržbu. Vďaka svojmu nezabudnuteľnému dizajnu sú vhodné do kuchýň, na záhradu, terasu ako aj do pracovní.

V našej ponuke nájdete jedálenské stoličky v BASIC škandinávskom štýle, ktoré dokonale doplnia váš jedálny priestor. Sú navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť a funkčnosť, čo ich robí ideálnymi pre každú domácnosť. Naše stoličky kombinujú štýlový dizajn s vysokou kvalitou a pohodlným sedením, čo zaručuje príjemné jedálenské prostredie.

Každá stolička je vyrobená z kvalitných materiálov, čo zabezpečuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Ich jednoduchý, no elegantný dizajn sa hodí k rôznym jedálenským stolom a interiérom. Vyberte si zo širokej škály farebných odtieňov a materiálov ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu vkusu a štýlu.

Investujte do našich jedálenských stoličiek BASIC škandinávského štýlu a získajte praktické a atraktívne riešenie pre váš jedálny priestor. Sme presvedčení, že naša ponuka vám pomôže vytvoriť moderné a pohodlné prostredie pre rodinné aj spoločenské stretnutia. Objavte naše jedálenské stoličky ešte dnes a zdokonaľte svoj domov s našimi štýlovými a funkčnými kúskami.

 

Najpredávanejšie

33
129 133129
Značky
Farba stoličiek
Šírka sedu
Šírka stoličky
Výška stoličky

Stránka 1 z 2 - 27 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položiek celkom