Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Stoličky do kuchyne? Vyberte si sadu stoličiek za skvelú cenu

Používame ich každý deň a kraľujú tým najdôležitejším miestnostiam v našich domácnostiach. Ak hľadáte nový nábytok do kancelárie alebo do svojho domova, ste na správnom mieste. Stoličky do kuchyne, stoličky do jedálne alebo kancelárske stoličky? Vyberte si u nás elegantnú alebo minimalistickú sadu stoličiek za skvelú cenu.

xavier-foucrier-UYHhyLwM1Wk-unsplash

Aby ste jednoducho našli všetky produkty, ktoré hľadáte. Zoradili sme ich pre vás prehľadne podľa druhu.

Vyberať si môžete z týchto kategórií stoličiek v škandinávskom štýle:

 

Jednoduché stoličky

Hodia sa do akejkoľvek miestnosti. Využijete ich ako minimalistickú súčasť kuchynského kútika, do jedálne a tiež ako nenápadné stoličky do firemných zasadačiek alebo iných meetingových miestností. Sú pohodlné a zároveň veľmi štýlové. Nožičky majú vyrobené z masívneho dreva, a preto unesú celú rodinu.

Clipboard20

Zamatové stoličky

Nechajte sa pohládzať zamatom, ako keby ste sa posadili do kráľovského kresla. Ako na to? Vyberte si u nás kvalitné zamatové stoličky s drevenými nôžkami. Ich dizajn je neopakovateľný a pohodlie pri sedení zaručené. Navyše, na www.bestent.sk ich nájdete v rôznych farbách, ktoré oživia váš domov či kanceláriu.

 

zamatove stolicky

Kožené stoličky

Elegancia a nenápadnosť. Také sú kožené stoličky, ktoré nájdete na www.bestent.sk. Svoje miesto si určite nájdu ako kuchynské stoličky aj ako elegantné stoličky do jedálne. Vďaka výstužiam sú stoličky stabilné a pevné. Sedák je vyrobený z kvalitnej eko kože v rôznych farbách.

   peter-oslanec-vSrnFgsqLgg-unsplash

Škandinávsky štýl bývania

Milujeme ho pre jeho jednoduchosť a eleganciu. Jeho súčasťou nie sú len stoličky. Ak plánujete zariaďovať svoju domácnosť alebo kanceláriu v tomto duchu, máme pre vás tiež zaujímavé regály, police, písací stôl do kancelárie či pracovne, štýlové komody nízke skrinky, ktoré využijete aj ako nočný stolík alebo ako odkladací priestor do kúpeľne.

 

A v prípade, že chcete potešiť dámu s romantickou dušou, pozrite si našu ponuku toaletných stolíkov.