Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Detské chodítka: Nechajte deti urobiť prvé kroky správne

chodítko clanok

 

Ak sa vaše dieťatko už pomaly, ale isto chystá postaviť na vlastné nohy a urobiť prvé samostatné kroky, vyberte si u nás pomôcku, ktorá im v tom pomôže spoľahlivo a najmä bezpečne. Detské chodítko je skvelý pomocník a zároveň skvelá edukačná hračka. U nás, www.bestent.sk nájdete drevené chodítko, plastové detské chodítko a tiež množstvo doplnkov a hračiek pre deti.

 

Detské chodítko z dreva pre dievčatá

Pre malé princezné vyberáme rôzne farby a veselé tvary detských chodítok. Uľahčujú im ich prvé kroky a tiež im pomáhajú pri naberaní dôvery vo vlastné nôžky. Dievčatá obľubujú veselé farby a mnohé z nich tiež túžia po vlastnej malej kuchynke. Naše chodítka sú preto presne takéto. Funkčné, edukačné a zároveň zábavné.

Clipboard17

Drevené detské chodítko pre chlapcov

Rozmýšľate o tom, aký darček vybrať pre ročného chlapčeka? My máme pre budúcich veľkých a silných chlapov chodítka vo veselých farbách, ktoré im pomôžu urobiť prvé kroky a zároveň ich skvelo zabavia a tiež čosi naučia. Vyberte si u nás chodítko pre malých majstrov, budúcich policajtov alebo chodítko s motívom hasičského auta.

Prečo práve drevo?

Chodítka, ktoré nájdete u nás sú vyrobené z kvalitného dreva, ktoré je ošetrené tak, aby vašim ratolestiam nehrozilo žiadne nebezpečenstvo. Navyše, drevo je materiál, ktorý máme zakódovaný hlboko v sebe. Drevené hračky sú príjemné a teplé na dotyk, sú ekologické a vydržia aj celé generácie. Rozvíjajú predstavivosť a motorické schopnosti u detí v rôznom veku.

Clipboard16

Výhody drevených chodítok:

  • Sú prakticky nezničiteľné.
  • Deti si užívajú nie len prvé kroky, ale využívajú chodítka aj ako edukačnú hračku.
  • Veselé farby pomôžu dieťaťu spriateliť sa s chodítkom.
  • Svojimi vlastnosťami podporuje hračka detskú motoriku.
  • Drevené hračky sú natreté ekologickými farbami.

 

Klasické detské plastové chodítko

Plastové chodítko pred deti sa dá ľahko zložiť, je rovnako vyrobené z testovaných plastov a vášmu dieťatku poskytne bezpečnú oporu pri jeho prvých krokoch. Bez problémov ho môžete premiestňovať, naložiť do auta a zbaliť ho na cesty. Navyše dieťa zabaví aj interaktívny panel s hračkami a hrkalkami, ktorý je súčasťou chodítka. 

Clipboard18

 

Vyberte si u nás z rôznych detských chodítok, edukačných hračiek a doplnkov či detských stanov. V našej ponuke nechýba ani detské odrážadlo, hojdačka či štýlový stan do detskej izby.