Pestujte teraz lacnejšie, objednajte si záhradný fóliovník a získavate dopravu ZADARMO 🌱 Vyberte si z najlepšej ponuky záhradných fóliovníkov a príslušenstva na Bestente s doručením do 24 hodín. 👌 Akcia platí do 30.4.2024

Ako si vybrať záhradnú hojdačku?

Hojdanie upokojuje bez ohľadu na vek a pohlavie

hojdačka (1)

Leto je pomaly tu každým dňom je teplejšie a ak aj vy patríte medzi tých, ktorí si pobyt vonku a na záhrade užívajú každý deň tak ste v správnom článku: Ako si vybrať záhradnú hojdačku?

Hojdačka prinesie do Vašej záhrady pocit pohody, relaxu, zábavy a dovolenkovej atmosféry. Pre dospelých pocit relaxu a pohody a pre deti spestrenie a zábavu počas pobytu vonku.

Vytvorte si pre seba dokonalé miesto na oddych, kde sa stretne celá rodina, alebo priatelia na záhradnej párty. Spolu s perfektným záhradným nábytkom, záhradnou hojdačkou a slnečníkom bude Vaša letná záhradná párty dokonalá.

Výber záhradných hojdačiek je obrovský malá hojdačka, veľká hojdačka, drevená hojdačka, ratanová, hojdačka pre deti, látková, kovová, klasická, alebo moderná?

V prvom rade si treba odpovedať na otázku : Akú veľkú hojdačku kúpiť? A pre koho má byť hojdačka určená?

Ak pre celú rodinu

  • Tak si vyberte záhradnú hojdačku viacmiestnu a veľkosť hojdačky vyberajte podľa toho koľko členov v nej bude sedieť a následne sledujte nosnosť záhradnej hojdačky. Ak je priemerná váha dospelého človeka 70 – 80 kg a ste napr. 4 členná rodina s dvoma deťmi tak nosnosť hojdačky musí byť 220 - 250 kg.

 

Ak ste sa rozhodli pre detskú hojdačku tak vyberajte podľa veku dieťaťa

  • Záhradné hojdačky pre najmenších musia byť v prvom rade bezpečné aby z nej dieťa nevypadlo a neprevrátilo sa. Musia byť vybavená ohrádkou, ktorá dieťa chráni pred náhodným vypadnutím. Záhradná hojdačka pre najmenších podporuje motoriku a zmysel pre rovnováhu.

 

hojdačka (2)

 

  • Ak sa neviete rozhodnúť akú hojdačku či pre mladšie, alebo staršie dieťa. Tak je pre Vás ideálne riešenie hojdačka tzv. bocianie hniezdo , ktoré je vhodné pre menšie aj staršie deti. Záhradná hojdačka bocianie hniezdo je pre všetky vekové skupiny. Moderný štýlový doplnok do Vašej záhrady pre všetky deti, ktoré milujú hojdanie v ľahu aj v sede.

 

hojdačka (5)

 

Potom je špeciálna kategória hojdačiek, ktoré sú štýlové, moderné aj pohodlné a dodajú Vášmu domovu aj záhrade šmrnc, slobodu a nádych exotiky.

Poznáte ten dovolenkový pohľad na hojdacie siete a kreslá medzi palmami s azúrovo modrým morom? Takúto dovolenkovú atmosféru si môžete vytvoriť aj na svojej záhrade s krásnymi hojdacími kreslami v boho štýle, hojdacími sieťami, ktoré sú obľúbené u všetkých vekových skupín.

hojdačka (4)

Závesné kreslo a hojdaciu sieť jednoducho premiestnite a zoberiete so sebou kam chcete. Závesné hojdacie kreslá  a siete sú obľúbené u všetkých vekových kategóriách a poskytujú priestor na relax a načerpanie nových síl.