Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup.

Nožnicový stan 2x3 zelený HQ

 
 • 1 z 11
 

Nožnicový stan 2x3m zelená farba, so zosilnenou konštrukciou profil nohy 4x4cm, 0,9mm hrúbka nohy. V balení nájdete aj prepravný obal. Nožnicový stan má 3 steny, strecha so suchým zipsom po celej dĺžke.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Jednotková cena €159 / 1 ks
Cena €132,50 bez DPH
€159
Kód tovaru 1188
Kategória High quality
Záruka 2 roky
 

Zelený nožnicový stan 2x3m, so zosilnenou konštrukciou s profilom nohy 4x4cm, s hrúbkou 0,9mm. V balení nájdete aj prepravný obal. Nožnicový stan má 3 steny, strecha so suchým zipsom po celej dĺžke.

Špecifiká kategórie High Quality

Nožnicový stan rad High Quality je vrcholovým radom v našej ponuke.  S profilom nohy 4x4 cm a hrúbkou nohy 0,9 mm, tento stan poskytuje maximálnu pevnosť a odolnosť. V balení nájdete strechu, 3 steny a obal na stan, ktorý zaisťuje praktické skladovanie. S touto silnejšou a pevnejšou kvalitnou konštrukciou môžete mať istotu, že tento stan vám poskytne spoľahlivú ochranu a pohodlie počas vášho pobytu v prírode.

   

Nožnicový stan High Quality je ideálnym riešením pre všetky druhy trhov, osláv alebo podujatí organizovaných pod holým nebom alebo v inom voľnom priestranstve

Nožnicový stan je vynikajúcim doplnkom pre všetkých, ktorí milujú kemping, výlety do prírody a outdoorové aktivit.

Je výborný na prezentačné akcie, ako predajný stánok, stan poslúži tiež ako prístrešok na rodinné oslavy, rybársky prístrešok, ako stan na svadbu, svadobný obrad alebo na iné spoločenské či súkromné akcie.

Výborne slúžia ako ochrana proti slnečnému žiareniu alebo nepriaznivému počasiu.

Ďalšou výhodou nožnicového stanu je jeho kompaktnosť a ľahkosť. Vďaka svojej skladacej konštrukcii je nožnicový stan ľahko prenositeľný a skladovateľný. Po zložení sa zmestí do kompaktného obalu, čo uľahčuje jeho prepravu.

Kombinujú funkčnú eleganciu a spoľahlivú kvalitu.

Moderný vzhľad nožnicového stanu dodáva lemovaný biely prúžok, ktorý je na streche nožnicového stanu.Čo obsahuje balenie nožnicového stanu?

 • 1x konštrukcia 2x3m HQ
 • 1x strecha 2x3m
 • 1x stena 3m
 • 2x stena s dĺžkou 2m a výškou 2m

 

Z akého materiálu je nožnicový stan?

 • Vonkajšia strana strechy – polyester 820D (300 g/m2) z vnútra potiahnutý gumou (silné vystužené vlákno odolné proti pretrhnutiu)
 • Vnútorná strana strechy a stien - impregnovaný nilon PVC
 • Vonkajšia strana stien - impregnovaný materiál (brezent) 420D (270 g/m2) z vnútra potiahnutý gumou (silné vystužené vlákno odolné proti pretrhnutiu)

 

Je konštrukcia nožnicového stanu dostatočne silná?

 • Oceľová konštrukcia vyrobená z kvalitnej pozinkovanej ocele s práškovým nástrekom
 • Profil nohy je 4x4cm s hrúbkou 0,9mm
 • Môžete si nastaviť až 4 stupne a regulovať si tak výšku nožnicového stanu
 • Vďaka inovatívnemu nožnicovému mechanizmu postavíte aj zložíte konštrukciu za pár minút. Navyše skrutkované spoje zabezpečujú pevnosť a trvácnosť
 • Nožnicový stan má nohy ukončené tzv. pätkou, ktorá lepšie drží na rôznych povrchoch (či už máte stan na betóne, na tráve či inom povrchu)

 

Aké sú rozmery nožnicového stanu?

 • Dĺžka: 3 m
 • Šírka: 2 m
 • Výška strán: 2 m
 • Výška v najvyššom bode ( v strede stanu): 3 m

Nožnicový stan 2x3m zelený rady HQ zabezpečuje robustnejšiu konštrukciu, vďaka ktorej budete mať istotu, že všetko ukryté vo vnútri stanu je zabezpečené. Tento typ stanu odporúčame na podujatia, kde stan ponecháte napríklad cez noc v prijateľnom počasí. Spolu s kvalitným kotvením tak získavate naozaj stabilné miesto.  

UPOZORNENIE: V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné stan zložiť a uskladniť. Stan nesmie byť vystavený silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. Pri vetre s rýchlosťou 1 až 10 km/h použite upevňovacie kolíky. Pri vetre s rýchlosťou od 10 do 30 km/h použite zaťaženia. Pri vetre s rýchlosťou nad 30 km/h stan nepoužívajte. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame stan zložiť a opätovne ho používať až po zlepšení počasia. Stan neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Stan a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.  

Strecha je spotrebný materiál. Môže sa opotrebovať aj skôr ako za 24 mesiacov, obzvlášť v prípade, že je strecha dlhú dobu vystavená slnečnému žiareniu. To môže ovplyvniť pôvodnú farbu materiálu.

Hmotnosť 25 kg
Edícia Stanu (?) High quality
Farba stánku Zelená
Rozmer nožnicového stánku 2 x 3 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: