Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Garáž na auto 3,3x6,2 m zelená

 
 • 1 z 3
 

Garáž na auto bez murovania. Plachtová garáž sa ľahko rozloží, poslúži celoročne alebo ako dočasné miesto na parkovanie auta, motorky alebo prístrešok na uloženie materiálu či tovaru.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena €465,83 bez DPH
€559
Kód tovaru 99/33
Kategória Plachtové garáže na autá, motocykle, tovar
Záruka 2 roky
 
Garáž má stabilnú pozinkovanú oceľovú konštrukciu a 100% nepremokavú plachtovinu, ktorá tiež chráni pred UV žiarením. Odolné zipsy zabezpečujú pohodlné zatváranie a otváranie vchodu a vetracie otvory v oboch štítových stenách umožňujú vyhnúť sa problémom s vlhkosťou vďaka lepšej cirkulácii vzduchu.Táto garáž je zo silnej plachty, PE (polyethylene) je značka silného materiálu, ktorým je pokrytá aj táto garáž. Hustota plachty je približne 260 g/m.
 
Plachtová garáž má veľký vchod/otvor, ktorý je vybavený trvanlivým zipsom
Strešná plachta pozostáva z jednej časti, čo výrazne zvyšuje jej tesnosť a trvanlivosť
 
Garáž vám ponúka:
 • Pohodlné a jednoduché otváranie vstupných dverí - dva vchody sú umiestnené na oboch stranách stanu.Sú vybavené silnými zámkami. Tento jednoduchý systém otvárania a zatvárania zabezpečuje pohodlie každodenného používania.
 • Ventilačný systém - Vetracie okno umiestnené na oboch stranách haly zabraňuje kondenzácii vodných pár a udržuje optimálne vnútorné prostredie.
 
Použité rúry sú silné a stabilné. Najväčšou výhodou konštrukcie sú jej rúry s priemerom približne 34 mm a extrémne silné oceľové konektory s priemerom 38 mm.
 
Výhody oceľovej konštrukcie sú najmä oceľové potrubia, ktoré sú pozinkované a ošetrené práškovou farbou. 
 
rozmery
šírka 330 cm
dĺžka 620 cm
výška strán 200 cm
výška 245 cm

 

 

 

UPOZORNENIE: Postupujte podľa montážneho návodu. Počas intenzívneho sneženia, sneh zo strechy ihneď odstráňte. V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné garáž zložiť a uskladniť. Garáž nesmie byť vystavená silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu, krupobitiu a váhe snehu. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame garáž zložiť a opätovne ju používať až po zlepšení počasia. Garáž neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Garáž a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.  

Záruka na produkt je 24 mesiacov. No opotrebovanie charakteristické pre daný materiál alebo použitie sa nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokiaľ z povahy predanej veci vyplýva, že jej životnosť je kratšia než záručná doba a keď pri obvyklom užívaní takej veci dôjde k jej celkovému opotrebovaniu ešte pred uplynutím záručnej doby. Strecha je spotrebný materiál. Môže sa opotrebovať aj skôr ako za 24 mesiacov, obzvlášť v prípade, že je strecha dlhú dobu vystavená slnečnému žiareniu.

 

Podobné produkty

 • garáž na auto 11 Kód: 17019
  Garáž na auto 3,3x6,2m Tmavozelená
  Skladom Záruka: 2 roky

  Plachtová garáž 3,3x6,2m tmavozelená sa ľahko rozloží, poslúži celoročne, alebo ako dočasné miesto na parkovanie auta, motorky, alebo prístrešok na uloženie materiálu či tovaru.

  €499,17 bez DPH €599
 • garáž na auto 11 Kód: 17130
  Garáž na auto 3,3x4,7m Tmavozelená
  Na objednávku do 4 týždňov Záruka: 2 roky

  Plachtová garáž 3,3x4,7m sa ľahko rozloží, poslúži celoročne, alebo ako dočasné miesto na parkovanie auta, motorky, alebo prístrešok na uloženie materiálu či tovaru.

  €407,50 bez DPH €489
Hmotnosť 80 kg
Dĺžka garáže 6,2m
Farba garáže Zelená
Gramáž plachty garáže 260 g / m²
Materiál plachty garáže PE (polyetylén)
Počet vstupov do garáže 1
Šírka garáže 3,3m
Šírka vstupu garáže 2,85 m
Typ konštrukcie Oceľ
Výška vstupu garáže 1,90 m
Plocha garáže 20,46m²

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ŠŠ Avatar autora | 2.8.2021
som spokojný