Novoročný výpredaj je v plnom prúde! Pripravte sa na sezónu a nakúpte všetko potrebné v super zľavách.

Garáž na auto 3,6x9,8 m sivá

 
  • 1 z 4
 

Garáž na auto bez murovania. Plachtová garáž sa ľahko rozloží, poslúži celoročne alebo ako dočasné miesto na parkovanie auta, motorky alebo prístrešok na uloženie materiálu či tovaru.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
20.1.2022
Bežná cena €759
Jednotková cena €689 / 1 ks
Cena €574,17 bez DPH
€689    
Kód tovaru 99/38
Kategória Plachtové garáže na autá, motocykle, tovar
Záruka 2 roky
 
Garáž na auto je skvelým pomocníkom, ktorý ochráni vášho tátoša bez murovania novej garáže! Garážový stan je ochrana vášho auta pred vetrom a nepriaznivým počasím. Má stabilnú pozinkovanú oceľovú konštrukciu a 100% nepremokavú plachtovinu, ktorá tiež chráni pred UV žiarením. Odolné zipsy zabezpečujú pohodlné zatváranie a otváranie vchodu a vetracie otvory v oboch štítových stenách umožňujú vyhnúť sa problémom s vlhkosťou vďaka lepšej cirkulácii vzduchu.Táto garáž je zo silnej plachty. PE (polyethylene) je značka silného materiálu, ktorým je pokrytá aj táto garáž. Hustota plachty je približne 260 g/m
 
Plachtová garáž má veľký vchod/otvor, ktorý je vybavený trvanlivým zipsom
Strešná plachta pozostáva z jednej časti, čo výrazne zvyšuje jej tesnosť a trvanlivosť
 
Garáž Vám ponúka:
  • Pohodlné a jednoduché otváranie vstupných dverí - dva vchody sú umiestnené na oboch stranách stanu.Sú vybavené silnými zámkami. Tento jednoduchý systém otvárania a zatvárania zabezpečuje pohodlie každodenného používania.
  • Ventilačný systém - vetracie okno umiestnené na oboch stranách haly zabraňuje kondenzácii vodných pár a udržuje optimálne vnútorné prostredie.
 
Použité rúry sú silné a stabilné. Najväčšou výhodou konštrukcie sú jej rúry s priemerom približne 34 mm a extrémne silné oceľové konektory s priemerom 38 mm.
 
Výhody oceľovej konštrukcie sú najmä oceľové potrubia, ktoré sú pozinkované a ošetrené práškovou farbou. 
 
rozmery
šírka  360 cm
dĺžka 980 cm
výška strán 200 cm
výška 245 cm

 

UPOZORNENIE! V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné garáž zložiť a uskladniť. Garáž nesmie byť vystavená silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame garáž zložiť a opätovne ju používať až po zlepšení počasia. Garáž neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Garáž a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.  

 

Upozornenie: Tovar je pred odoslaním starostlivo kontrolovaný. V prítomnosti kuriéra vizuálne skontrolujte obal zásielky. Ak po otvorení zásielky zistíte, že tovar je poškodený, ihneď kontaktujte kuriéra, ktorý Vám zásielku odovzdal. S kuriérom spíšte zápis o škode. Týmto dokumentom reklamujete doručenie tovaru u prepravcu. Uvedeným postupom sa riaďte aj v prípade, že zásielka navonok nejavila známky poškodenia. Internetový obchod nenesie zodpovednosť za škody vzniknuté pri preprave.

 
Hmotnosť 80 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: