Záhradný altánok 3x3m skladací + 4 steny, biely

 
  • 1 z 4
 

Domáci altánok vhodný na bežné použitie doma v záhrade, pri grilovačke a posedení s rodinou a priateľmi.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena €54,17 bez DPH
€65
Kód tovaru 2460
Kategória Rozmer 3 x 3m
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Altánok má pripevňovacie 4 vodeodolné steny ktoré zakryjú celý altánok alebo sa môže používať len ako klasický otvorený prístrešok alebo stan bez stien.

Vstupná výška je 2m, celková výška v najvyššom bode (v strede) 2,5m,

Rozmery : 3 x 3 m
Hmotnosť : 8,5 kg

Rozmery v zloženom stave : 112 x 14 x 18 cm .
Materiál strechy a stien je z vodeodolného materiálu: PE 110 g/m2, na všetkých 4 stenách sú okná.

Nosná konštrukcia je z oceľových trubíc, ich priemer je 2,5cm a 1,9cm

Altánok je ľahké poskladať, zaberie to cca 20 minút.

Záruka na produkt je 24 mesiacov. No opotrebovanie charakteristické pre daný materiál alebo použitie sa nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokiaľ z povahy predanej veci vyplýva, že jej životnosť je kratšia než záručná doba a keď pri obvyklom užívaní takej veci dôjde k jej celkovému opotrebovaniu ešte pred uplynutím záručnej doby.

Strecha je spotrebný materiál. Môže sa opotrebovať aj skôr ako za 24 mesiacov, obzvlášť v prípade, že je strecha dlhú dobu vystavená slnečnému žiareniu.

UPOZORNENIE: V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné altánok zložiť a uskladniť. Altánok nesmie byť vystavený silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. Pri vetre s rýchlosťou 1 až 10 km/h použite upevňovacie kolíky. Pri vetre s rýchlosťou od 10 do 30 km/h použite zaťaženia. Pri vetre s rýchlosťou nad 30 km/h altánok nepoužívajte. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame altánok zložiť a opätovne ho používať až po zlepšení počasia. Altánok neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Altánok a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.

Hmotnosť 8.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.