Na Bestente prebieha do 25.06. Veľký letný výpredaj. Nepremeškajte obrovské zľavy!

Záhradný altánok nožnicový 3x3 m zelený All in One TYP2

 
  • 1 z 7
 

Záhradný prístrešok vhodný na bežné použitie doma v záhrade, pri grilovačke a posedení s rodinou a priateľmi. 

Dostupnosť Vypredané
Bežná cena €75
Jednotková cena €72 / 1 ks
Cena €60 bez DPH
€72
Kód tovaru 99/21
Kategória Rozmer 3 x 3m
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Rozmer: 3x3 m

Výška v najvyššom bode: 2,5 m

Hmotnosť: cca 11 kg

Materiál: polyester - 160 g/m2 (210D)

Farba: zelená

 

Záhradný pavilón je vyrobený z vodeodolného polyesteru. Jednoduchá montáž – rozloženie trvá približne 1 minútu. Konštrukcia je vyrobená z ocele. Vhodný pre vonkajšie akcie.

pavilon

 

Súčasťou balenia je:

  • pavilón
  • prepravná taška
  • kotviaca sada 
  • návod

Záruka na produkt je 24 mesiacov. No opotrebovanie charakteristické pre daný materiál alebo použitie sa nepovažuje za vadu. Nejde o vadu, pokiaľ z povahy predanej veci vyplýva, že jej životnosť je kratšia než záručná doba a keď pri obvyklom užívaní takej veci dôjde k jej celkovému opotrebovaniu ešte pred uplynutím záručnej doby.

Strecha je spotrebný materiál. Môže sa opotrebovať aj skôr ako za 24 mesiacov, obzvlášť v prípade, že je strecha dlhú dobu vystavená slnečnému žiareniu.

UPOZORNENIE: V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné altánok zložiť a uskladniť. Altánok nesmie byť vystavený silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. Pri vetre s rýchlosťou 1 až 10 km/h použite upevňovacie kolíky. Pri vetre s rýchlosťou od 10 do 30 km/h použite zaťaženia. Pri vetre s rýchlosťou nad 30 km/h altánok nepoužívajte. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame altánok zložiť a opätovne ho používať až po zlepšení počasia. Altánok neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Altánok a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.

Hmotnosť 11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.