Do Vánoc ještě stíháte nakoupit výhodně! 🎄 Využijte náš Vánoční výprodej se slevami do -60%.

Vianočné darčeky pre deti, ktoré ich tak skoro neomrzia

Vianoce sú najmä o detskej radosti. Na čo sa tešia najviac? No predsa na darčeky! Už začiatkom decembra píšu listy Ježiškovi a túžobne očakávajú, čo sa na Štedrý deň objaví pod vianočným stromčekom. Nepodľahnite ošiaľu a nekupujte vaším ratolestiam hračky, ktoré ich po pár dňoch prestanú baviť a ostanú im ležať na poličke. Vianočné darčeky pre deti nemusia byť len o bábikách a autíčkach. Ak chcete tento rok vaše ratolesti potešiť zmysluplnými hračkami, ktoré ich tak skoro neomrzia, nechajte sa inšpirovať u nás.

list_jeziskovi

Vianočné darčeky pre všetky deti

Nemusíte hľadať darčeky v preplnených obchodoch. U nás nájdete vianočné darčeky naozaj pre každého - pre tých najmenších i pre veľkých školákov. Aby sme vám uľahčili výber, rozdelili sme darčeky do týchto skupín:

- vianočné darčeky pre najmenších

- vianočné darčeky pre malé deti

- vianočné darčeky pre dievčatá

- vianočné darčeky pre chlapcov

darceky_pre_deti(9)

 

Podporte detskú fantáziu, kreativitu a zručnosti

Ak máte doma malých umelcov, ktorí radi kreslia, maľujú a tvoria, určite ich potešíte kreatívnymi hračkami. Zabavia ich na dlhé hodiny ba dokonca na celé dni. Umelecké kufríky plné farieb, ceruziek a pasteliek nadchnú každé dieťa.

vianocne_darceky_pre_deti(2)vianocne_darceky_pre_deti(1)vianocne_darceky_pre_deti(3)

 

 

Montessori hračky

Montessori hračky sú výnimočné - vzdelávajú deti hravou formou. Navyše sú vyrobené z kvalitných materiálov a hýria farbami, ktoré tak deti milujú. U nás nájdete širokú ponuku rôznych Montessori hračiek, ktoré vaše deti zabavia najrôznejšími spôsobmi:

- Stavebnice

vianocne_darceky_pre_deti(4)  vianocne_darceky_pre_deti(7)  vianocne_darceky_pre_deti(5)

- Kuchynky

vianocne_darceky_pre_deti(12)    vianocne_darceky_pre_deti(9)    vianocne_darceky_pre_deti(10)

- Vozítka a chodítka

vianocne_darceky_pre_deti(14)         vianocne_darceky_pre_deti(15)

- Hry na povolania

vianocne_darceky_pre_deti(13)          vianocne_darceky_pre_deti(11)

Pozrite si tiež:

Montessori hračky: Ako a prečo fungujú?Do detskej izbičky

Každé dieťa túži po vlastnej detskej izbe, ktorá bude jeho špeciálnym miestom, kráľovstvom bez drakov alebo nedobytnou pevnosťou. Okrem postele a písacieho stola môže byť detská izba vybavená aj štýlovými doplnkami, vďaka ktorým splníte vašim ratolestiam sen o krásnej detskej izbe.

darceky_pre_deti(4)

Nafukovacia plyšová taburetka

Túto roztomilú taburetku si vaše deti obľúbia. Nielenže ju využijú pri hraní, ale poslúži aj ako náhrada stoličky. Medvedík, panda alebo sloník? Vyberte ich obľúbené zvieratko a sledujte, ako sa ich oči rozžiaria šťastím.

vianocne_darceky_pre_deti(16)   vianocne_darceky_pre_deti(17)

Penové puzzle

Zábavné a praktické zároveň - také je penové puzzle, ktoré sa postará o pohodlné miesto na hranie a zábavu. Farebné puzzle s rôznymi vzormi poteší každé hravé dieťa.

vianocne_darceky_pre_deti(18) vianocne_darceky_pre_deti(19)

 

Detské hojdačky 

Hojdanie milujú všetky deti už od útleho veku. Kúpou kvalitnej hojdačky potešíte vaše ratolesti v lete aj v zime. Naše detské hojdačky sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Týmto vianočným darčekom zaručene zabodujete.

 

Štýlové drevené hojdačky do detskej izby

Hojdačka vo vlastnej izbe? Čo viac si môže vaše dieťa prijať. Drevené hojdačky sú ideálny darček pre malých i veľkých.

vianocne_darceky_pre_deti(20) vianocne_darceky_pre_deti(21) vianocne_darceky_pre_deti(22)

Bocianie hniezdo - nekonečná zábava v záhrade

vianocne_darceky_pre_deti(23)

 

Odrážadlo, trojkolka, kolobežka

Máte doma aktívne deti, ktoré sa radi hýbu, skáču, objavujú - skrátka neposedia ani chvíľu? Predstavte si tú radosť v očiach vašich ratolestí, keď si pod stromčekom nájdu vlastné “fáro”. Odrážadlo, trojkolku či kolobežku. 

 

Pre deti už od 1 roka

Pre menšie deti sú ideálnym vianočným darčekom odrážadlá, ktoré pomáhajú trénovať ich motorické schopnosti, rovnováhu a samostatnosť. Ak chcete vybrať to najlepšie, pozrite si náš článok v poradni - Odrážadlo - Ako kúpiť to správne pre vaše dieťa?

vianocne_darceky_pre_deti(25)                    vianocne_darceky_pre_deti(26)

Hľadáte darček, ktorý vydrží vašim deťom na viac rokov? Detské trojkolky z našej ponuky sú prispôsobené na používanie pre deti už od 12 mesiacov až do 5 rokov. Potešíte tak nielen vaše deti, ale aj ich mamičky.

vianocne_darceky_pre_deti(24)          vianocne_darceky_pre_deti(27)

Nápadov, ako potešiť deti na Vianoce máme mnoho a radi vám s výberom poradíme. Ak vaše deti ešte veria, že im darčeky nosí Ježiško, veríme, že im toto presvedčenie vydrží čo najdlhšie. Veď bez toho by boli Vianoce bez zázrakov. My dospelí samozrejme už dávno vieme, že tento rok prinesie darčeky Bestent.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Tipy na vianočný darček, ktorým potešíte každého muža

Tip na vianočný darček pre každú ženu

darceky_pre_deti(1)